guvenli alisveris
kargo 1.95 TL
kapida odeme
  • Hoşgeldiniz

Yeni sezon

Kadın

Erkek

Ayakkabı

Aksesuar

Kapıda Ödeme

Kapıda nakit ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir?

50 TL ile 500 TL arasındaki siparişlerinizde Kapıda Nakit Ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Kapıda Nakit Ödeme hizmet bedeli sadece 5,99 TL'dir. Kargo Ücreti 1,95 TL olarak ayrıca siparişinize yansıtılılacaktır.

Kapıda nakit ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?

Normal sipariş adımlarını oluşturup ilerleyiniz ödeme ekranına geldiğinizde ‘Kapıda Nakit Ödeme’ seçeneğine tıklayınız. Lütfen tüm uyarıları dikkatlice okuyunuz. Siparişiniz tamamlanmadan önce SMS ile onay alınacaktır. Lütfen cep numaranızı ve T.C Kimlik numaranızı giriniz. SMS onay şifreniz hemen gönderilecektir. 2 dakika içerisinde bu şifreyi girip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kapıda nakit ödeme seçeneğinden faydalanmak için bir alt limit ya da üst limit var mıdır?

Minimum 50 TL ve Maksimum 500 TL siparişlerinizde Kapıda Nakit Ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Kapıda yalnızca nakit ödeme alınmaktadır. Maalesef Kapıda kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır.

Kapıda nakit ödeme ile oluşturduğum siparişi nasıl iade edebilirim?

Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişlerinizi en yakın DeFacto mağazasına faturası ile birlikte iade ederek, 150 TL’ye kadar olan iadelerinizi nakit olarak tahsil edebilirsiniz. Kargo ile yapılan iadeler için faturanızın arka bölümünde yer alan iade formunu eksiksiz doldurmanız ve ürünlerle birlikte geri göndermeniz gerekmektedir. Kargo ile yapılan tüm iadeler internet mağazamızda kullanılmak üzere internet mağaza kredisi olarak tanımlanacaktır. İade tutarınızın banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı 444 27 15 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bize ulaştırabilir ya da destek@defacto.com.tr e-posta adresimize mail olarak gönderebilirsiniz. Banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgileri uyuşmalıdır, aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır.

Kapıda nakit ödeme ile oluşturduğum siparişin iadesinde hizmet bedeli de iade edilecek midir?

Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli olan 5,99 TL geri iade edilmemektedir.

Banka hesabım yok ise nakit iademi nasıl alabilirim?

Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişlerinizi en yakın DeFacto mağazasına faturası ile birlikte iade ederek, 150 TL’ye kadar olan iadelerinizi nakit olarak tahsil edebilirsiniz.

Depomuza gönderilen ‘kapıda nakit ödeme iadeleri’ müşteri hesabına aynı yıl içerisinde kullanılmak üzere mağaza kredisi olarak tanımlanacaktır. Mağaza kredisi yalnızca www.defacto.com.tr internet mağazamızda kullanılabilir.