Merhaba!

Bugüne Özel,

Hemen üye ol,
%10 indirim kazan!

guvenli alisveris
ucretsiz kargo
kapida odeme
  • Hoşgeldiniz

Yeni sezon

Kadın

Erkek

Ayakkabı

Aksesuar

Kapıda Ödeme

Kapıda nakit ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir?

50 TL ile 500 TL arasındaki siparişlerinizde Kapıda Nakit Ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Kapıda Nakit Ödeme hizmet bedeli sadece 5,99 TL'dir. Kargo Ücreti 1,95 TL olarak ayrıca siparişinize yansıtılılacaktır.

Kapıda nakit ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?

Normal sipariş adımlarını oluşturup ilerleyiniz ödeme ekranına geldiğinizde ‘Kapıda Nakit Ödeme’ seçeneğine tıklayınız. Lütfen tüm uyarıları dikkatlice okuyunuz. Siparişiniz tamamlanmadan önce SMS ile onay alınacaktır. Lütfen cep numaranızı ve T.C Kimlik numaranızı giriniz. SMS onay şifreniz hemen gönderilecektir. 2 dakika içerisinde bu şifreyi girip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kapıda nakit ödeme seçeneğinden faydalanmak için bir alt limit ya da üst limit var mıdır?

Minimum 50 TL ve Maksimum 500 TL siparişlerinizde Kapıda Nakit Ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Kapıda yalnızca nakit ödeme alınmaktadır. Maalesef Kapıda kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır.

Kapıda nakit ödeme ile oluşturduğum siparişi nasıl iade edebilirim?

Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişler için en yakın DeFacto mağazasına faturanız ile birlikte giderek iade tutarını nakit olarak tahsil edebilirsiniz.

Kargo ile yapılan iadeler için websitemizin Hesabım>Siparişlerim>Sipariş Detayı bölümünde yer alan iade formunu doldurmanız gerekmektedir. Para iadesinin gerçekleşmesi için IBAN Numarası girilmesi zorunludur. Girilen hesap bilgileri ve siparişi veren kişi bilgileri uyuşmalıdır, aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır.

IBAN Numarası olmayan müşterilerimize iade tutarları internet mağazamızda kullanılmak üzere internet mağaza kredisi olarak tanımlanacaktır.

Kapıda nakit ödeme ile oluşturduğum siparişin iadesinde hizmet bedeli de iade edilecek midir?

Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli olan 5,99 TL geri iade edilmemektedir.

Banka hesabım yok ise nakit iademi nasıl alabilirim?

Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişler için en yakın DeFacto mağazasına faturanız ile birlikte giderek iade tutarını nakit olarak tahsil edebilirsiniz.

Depomuza gönderilen ‘kapıda nakit ödeme iadeleri’ müşteri hesabına aynı yıl içerisinde kullanılmak üzere mağaza kredisi olarak tanımlanacaktır. Mağaza kredisi yalnızca www.defacto.com.tr internet mağazamızda kullanılabilir.