guvenli alisveris
kargo 1.95 TL
kapida odeme
  • Hoşgeldiniz

Yeni sezon

Kadın

Erkek

Ayakkabı

Aksesuar

Kargo ve Teslimat

Teslimat için ne kadar ücret ödenir?

Online mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ucreti sadece 1,95 TL'dir.

Kapıda nakit ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekir mi?

50 TL ile 500 TL arasındaki siparişlerinizde Kapıda Nakit Ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Kapıda Nakit Ödeme hizmet bedeli sadece 5,99 TL'dir.

Kargom ne zaman ulaşır?

Hafta içi siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler takip eden ilk iki iş gününde kargoya teslim edilir. Siparişiniz Kargoya verildikten sonra MNG Kargo güvencesiyle; şehir merkezlerine 2 iş günü, şehir merkezi dışındaki adreslere ise en geç 5 iş günü içerisinde teslim edilir.

Resmi tatil ve kampanya dönemlerinde, talep artışı dolayısıyla teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Bayram döneminde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme e-maili göndereceğiz.. Bu e-mailin içerisinde kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca hesabınıza girerek ilgili siparişe ulaşıp kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Siparişimi farklı bir adrese gönderebilir miyim? Fatura adresimden farklı bir adrese ürün teslim edebilir misiniz?

Siparişinizi verirken farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesi için belirleyeceğiniz adres, ev adresi, iş adresiniz ya da bir arkadaşınızın adresi olabilir.

Kargom hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Tüm kargolar MNG kargo aracılığı ile müşterilerimize teslim edilmektedir. Lütfen hasarlı kargoları teslim almayınız ve bizimle iletişime geçiniz.

Hangi günlerde teslimat yapılır? Resmi tatillerde teslimat yapılıyor mu?

Teslimatlar çalışma günleri dahilinde hafta içi yapılmaktadır. Resmi tatil ve hafta sonları teslimat yapılamamaktadır.

Teslimat sırasında evde yoksam başkası paketimi alabilir mi? Teslimat sırasında kimse yoksa ne yapılmalı?

Paketiniz size ve yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Kimlik ibrazı istenecektir ve soyadı tutarlılığı gerekmektedir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir. Bunun için paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirile kargolar 3 işgünü içerisinde teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

Yurt dışına teslimatınız var mıdır?

Maalesef yurt dışına teslimatımız şu an için mümkün değildir.

MNG Kargo Adres Teslim Dışı Alanda Bulunan Yerleşim Birimleri

Kargo adresi teslim dışı alanda bulunan yerleşim birimlerini görmek için tıklayınız.