1000 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme hizmet bedeli sadece 5,99 TL'dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir.

Sipariş adımlarını oluşturup, ilerleyiniz. Ödeme ekranına geldiğinizde ‘Kapıda Ödeme’ seçeneğine tıklayınız. Kapıda ödeme seçeneğinden üyelik hesabıyla oluşturulan siparişlerde faydalanabilirsiniz. Siparişiniz tamamlanmadan önce sms ile onay alınacaktır. Lütfen cep telefonu numaranızı giriniz. Sms ile onay şifreniz hemen gönderilecektir. Bu şifreyi girip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Onay alınmaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır.

Kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilmeniz için sitemizde üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Üye olmadan vereceğiniz siparişlerde sadece Kredi kartı, Paypal ve BKM Ekspres ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

1000 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz.Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir.

Kapıda yalnızca nakit ödeme alınmaktadır. Maalesef kapıda kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır.

Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişlerinizi en yakın DeFacto mağazasına faturası ile birlikte iade ederek, iadenizi 150 TL'ye kadar nakit olarak tahsil edebilirsiniz.
Kargo ile yapılan iadeler için faturanızın arka bölümünde yer alan iade formunu eksiksiz doldurmanız ve ürünlerle birlikte geri göndermeniz gerekmektedir. Kargo ile yapılan tüm iadeler internet mağazamızda kullanılmak üzere para puan olarak tanımlanacaktır. İade tutarınızın banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız 444 27 15 numaralı müşteri hizmetlerimizden IBAN numaranızı bize ulaştırabilir ya da [email protected] e-posta adresimize mail olarak gönderebilirsiniz. Banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgileri uyuşmalıdır, aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır.

Kapıda ödeme hizmet bedeli olan 5,99 TL iade edilmemektedir.

Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişler için en yakın DeFacto mağazasına faturanız ile birlikte giderek 150 TL'ye kadar olan iade tutarını nakit olarak tahsil edebilirsiniz. Depomuza gönderilen ‘kapıda ödeme iadeleri’ müşteri hesabına para puan olarak tanımlanacaktır. Para puan yalnızca "www.defacto.com.tr" internet mağazamızda kullanılabilir.