Kendi Anlatmanın 5  Havalı Yolu

01.04.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Kendini ifade etmek için sosyal medya hesapları yeterli gelmiyor mu? O zaman kendi alanını kendin yarat diyen modacılar bu yılı yazılı t-shirtler ile taçlandırıyorlar. Sezonun rahatlığından yola çıkan basic t-shirt modelleri şimdi sadece trend olmamıza değil duruşumuzu ilan etmeye de destek oluyorlar. Sezonun en iddialı trendi baskılı t-shirtler ile havalı olmanın 5 yolu ise rahatlığını cesaret ile tamamlamaktan geçiyor!
Sanat mı Spor mu?
Bu iki kavramın çarpışması bu sezon podyumlara da yansıdı! Bir yanda sanat eserlerinin işlendiği defileler diğer yanda spor sahası tadında podyumlar! Modacılar hangisi olsun diye karar vermeye çalışadursunlar sen kendi seçimini t-shirtün ile ilan et! Spor ve sanat temalı t-shirtler ile tarafını seç!Ona Mesajını Direk İlet
SMS’ler yerini MSN’e bıraktı oda şimdilerde Whatsup’a… Sen mesajını ona nasıl iletiyorsun? Kendi işini kendi görenler için ilanı aşk eden bu t-shirtler çok havalı! Teknolojiyi bir kenara bırak ve baskılı t-shirtler ile ona hislerini anlat. İster sevgilin ister eşin istersen annen olsun sevdiğini söylemek için bir t-shirt yeterde artar bile!Duruşunu Göster
Hayır demek istediklerin için daha fazla bekleme! Bu sezonun trendleri şimdi içimizdeki her şeyi ortaya döküyor. Barışın gölgesinden doğanın sıcak yüzüne kadar sevdiğin ve korumak istediğin her şey için şimdi kombinlerini kullanabilirsin. En rahat pantolonun ile tamamlayacağın baskılı ve yazılı t-shirtler bu sezon sokak modasında duruşunu göstermek için sana her imkanı sunuyor.Motto’nu İlan Et!
İster eğlenceli istersen ironik… Hayatta seni ifade eden mottonu t-shirtün ile herkese göster. Olaylara bakışını bazen bir karikatür bazen de bir cümle ile anlatabilirsin. Ancak bunu yapmanın bu sezon en havalı yolu baskılı t-shirtler! En rahat pantolonunu giy, gözlüklerini tak ve t-shirtin ile kim olduğunu göstermenin keyfini çıkart.Senin Tutkun Ne?
Herkesin bu hayatta bir tutkusu olmalı diyen modacılar bunu t-shirtlerimize taşıyorlar. Kimimizin vazgeçmediği şehir, kimimizin çocukluk hayali, kimimizin vazgeçilmez kaykayı… Herkesin tutkusunu sonuna kadar yaşayacağı basic t-shirt modelleri özgür ve havalı bir stil için hazır!


Kendinden ilham alan ve seni ifade eden baskılı t-shirt modelleri sezonun en özel tasarımları ile DeFacto’da seni bekliyor. Sende önce ne söylemek istediğini seç sonrada DeFacto’dan t-shirtünü!

En son yazılar