1 Etek 4 Stil

02.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Şıklığın garantisi etek modelleri biz kadınların vageçilmez parçalarından biri. Özellikle sıcak havalarda daha çok aranan etekler, midi, mini, denim, pileli derken iyice kafamızı karıştırdı! Nasıl kombinleyeceğimizi, hangi eteğin hangi parçayla uyum sağlayacağını, nasıl bir aksesuar tercih etmemiz gerektiğini düşünürken gideceğimiz yere geç kalır olduk Neyse ki telaşa hiç gerek yok , fikir edinmen için DeFacto’nun koleksiyonundan seçtiğimiz bir etekle farklı kombinler yaratacağız. Yazımızı okuduktan sonra stil ikonları kadar bilgi sahibi olacaksın,şimdi onlar düşünsün!

Mini Boy Maxi Stil
Havaların sıcacık olduğu şu günlerde, yazın enerjisiyle uyumlu, cıvıl cıvıl çiçek desenli mini etek her parçayla, t-shirtle bile harikalar yaratabilir. Zor zamanların kurtarıcısı mini eteklerle feminen stilini zirveye taşımaya var mısın?Yükselen Trend: Mini Etekler
Mini etekler hayatımıza muhteşem bir geri dönüş yaparak sokak modasının ve gardıroplarımızın favorisi oldu. Konforlu kullanımı, günlük tarza uygun oluşuyla ilk tercihlerimizden. Çiçek desenli mini etek ve basic t-shirt kombininle sokaklar seni bekler!Ofis Stiline Çiçek Açtır
Ofis stilinde değişikliğe gitmek istiyorsan, işe çiçek desenli mini etekle başlayabilirsin. Alt tarafın hareketini düz basic bir gömlekle dengeleyebilir, ofis stiline uygun hale getirebilirsin. Bu şekilde yaptığın değişim göze batmayacak, hoşluğuyla herkesin dikkatini çekecek!
Gündüzden Geceye Geçiş
Ofis arkadaşlarınla iş çıkışı şık bir yerde yemeğe gitmek için en uygun kombin. Çiçek desenli mini eteğine eşlik edecek nude tonlarda kolsuz bluz ile stiline biraz daha cool ve dinamik bir hava katabilirsin. İyi eğlenceler!
Sadece bir etekle onlarca farklı kombin yapabilir, yaratıcı kişiliğini herkese gösterebilirsin. !DeFacto’nun koleksiyonlarından seçeceğin parçalarla yapacağın her kombin seni stil olma yolunda bir adım öne çıkaracak. Gelsene!

En son yazılar