Cesur Detaylar: Fırfırlar

01.11.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Kollarda, etek uçlarında, omuzlarda, paçalarda… Bu sene fırfır bütün gardırobumuzu kuşatıyor! 70’lerin vazgeçilmez detaylarından fırfır 2017’de muhteşem dönüşünü yaşıyor! Erdem, Balmain ve Dries Van Noten gibi ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında yer verdiği fırfır moda ikonlarının da yeni gözdesi! Fırfırın en güzel örneklerini senin için DeFacto koleksiyonundan seçtik. Keşfetsene!

Enerjik Fırfırlar
Modanın en uçarı detaylarından olan fırfır kullanıldığı her parçaya yüksek enerji katıyor. Günlük kombinlerine bu güçlü detayı ekleyerek sokak stiline seviye atlatabilirsin. DeFacto fırfırlı tulumu işlemeli spor ayakkabılar ile kombinle, güne enerjik başla!

Romantik Fırfırlar
Fırfır yumuşak hatları ile en romantik detaylardan birisi. Sade bir parça ile kendini güzel hissetmek istediğin günlerde onun bu etkisinden faydalanabilirsin. Lacivert ucu fırfırlı triko elbise hafif ve sıcak tutan yapısı ile sonbahar mevsimi için ideal bir seçenek! Ayçiçekleri deseni ile bezenmiş DeFacto trend saat ile romantik görünümünü tamamlayabilirsin.

Modern Fırfırlar
Ne kadar eski olursa olsun bir trend tekrar yükselişe geçiyorsa bu modernleşeceği anlamına gelir. Fırfırlar da modernleşerek geri dönüşünü yapan detaylardan birisi. Deri ceketlerde ve kotlarda görmeye başladığımız fırfırlar bize bambaşka bir yüzünü gösteriyor! DeFacto kareli bluz ve ressam beresi ile kombinle, modern Fransız stilini sokaklara taşı!

Fırfırın en trend üç halini senin için bir araya getirdik. Stilin hangisi olursa olsun gardırobunda ihtiyaç duyduğun güçlü fırfırı DeFacto koleksiyonunda bulacağına eminiz!


En son yazılar