3 Adımda Sweatshirt Rehberi

02.01.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Söz konusu kış ayları olunca sweatshirtler hepimiz için vazgeçilmez parçalar halini alıyor. Moda dünyasında alternatif stiller yükselişe geçerken sweatshirtler de farklı bir konum alıyor. Artık sweatshirtler hem spor kombinlernde, hem şık kombinlerde kullanılabiliyor. DeFacto koleksiyonundan seçtiğimiz en trend sweatshirtlerle 3 Adımda sweatshirt nasıl kombinlenir, öğrenmeye hazır mısın?

Sweatshirt ve Etek Kombinleri
Sweatshirtler eskiden direk spor parçalar olarak düşünülürken artık her parça ve stille kombinlenebiliyor. Bunun en güzel örneklerini moda haftalarında sokak stillerinde ve moda ikonlarının kombinlerinde görüyoruz. Sen de sweatshirtü bu alternatif stil ile deneyerek sokak stilini bir sonraki seviyeye taşıyabilirsin! Bu stil için DeFacto puantiyeli sweatshirt gibi şık sweatshirtleri eteklerle kombinlemeyi deneyebilirsin.

Sweatshirt ve Denim Uyumu
Sweatshirtler sokak stilinin temel taşlarından birisi. Çabasız şıklığı yakalamak istediğimiz günlerde ilk tercihlerimiz arasında yer alıyorlar. Kış günlerinde çabasız sokak stiline renk katmaya ne dersin? DeFacto Snoopy lisanslı sweatshirt gibi eğlenceli baskılara sahip sweatshirtler ile jeanleri kombinleyerek stiline hızlıca renk katabilirsin! Kombinini tamamlamak için sırt çantaları ve spor ayakkabıları tercih edebilirsin.

Şık ve Sportif
Biliyorsun, sezonun en büyük trendi kadife kumaşlar. Kadife trendi sadece elbise ve bluz gibi parçalarda değil, hemen hemen her şeyde görülüyor. Sık sık geçmişten ilham alan moda dünyası kadife trendi ile beraber 90’lı yılların kadife eşofman takımı trendlerini de geri getirdi. Sen de kadife eşofman trendini yakalamak istersen DeFacto kapşonlu kadife sweatshirt ile kadife eşofman altını kombinleyebilirsin!

Sen sweatshirtlerini nasıl kombinlemeyi seviyorsun? Etekler ve şık parçalarla mı yoksa sportif parçalarla mı? Tercihin hangisi olursa olsun aradığın sweatshirt DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar