Basic T-Shirt Giyme Kılavuzu

28.06.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
En büyük kurtarıcımız; giyecek bir şey bulamadığımızda, kafa karışıklığı yaşadığımızda başvurduğumuz, giydiğimizde şık ve stil olmamızın garanti olduğu; basic t-shirt.Yüksel bel jeanlerle, jean şortlarla, eteklerle aklınıza gelebilecek herşeyle uyum sağlayacak bir parça. Son dönemlerde elbise içine t-shirt giyme modasının bile göz bebeği! Sen de basic t-shirtlerle aşk yaşıyorsan, en son trendleri ve takip etmen gereken herşeyi DeFacto’nun basic t-shirt koleksiyonlarında bulabilirsin!Spor ve Şık Olmanın Anahtarı: Basic T-Shirtler
Basic t-shirt sadece günlük ve sıradan günlerde kullandığımız parçalar değildir, aksine bir basic-tshirt hem spor hem şık olmanın kanıtıdır. Basic t-shirt , bol kesim bir pantolon, fular ve altına giyeceğin topuklu bir sandaletle nasıl şık olunacağını herkese göster!
Çizgiler Olmadan Olmaz!
Her parçaya olduğu gibi çizgiler basic t-shirtlere de çok yakışıyor. Biz de çizgileri kullanmaya bayılıyoruz, özellikle de basic t-shirtle bir arada kullanılanları. Çizgili basic t-shirt, beyaz jean şort kombini ile spor ve cool bir çizgi yakalayabilirsin!Elbise İçi T-Shirt Stili
Elbiselerin içine t-shirt giyme akımına sen de katıl, cool ve havalı görün! Nasıl yapacağının inceliklerini merak ediyorsan işte sana birkaç ipucu. Jean elbise içine giyeceğin yeşl basic t-shirt kombini seni cool ve stil sahibi gösterecek.
Birbirinden şık basic t-shirt modelleri ve ilham alacağın kombin önerileri DeFacto ’da. Sen de basic t-shirtle kendi stilini oluştur, farkını ortaya koy!

En son yazılar