Bisiklet Havası

02.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Haftasonu şehrin yoğun temposundan uzaklaşıp kendinle ve doğa ile başbaşa kalmaya ne dersin? Bisikletine atlayıp sana en yakın yeşillik alana ya da tertemiz havası ve eşsiz güzelliği ile insanın içini açan adalara gidebilirsin. Günlük keşmekeşten uzaklaşıp derin bir nefes almak için bisikletin ile uzaklara gidebilirsin. 2018 ilkbahar yaz sezonunun modası olan bisiklet şortlarını ya da en rahat kıyafetlerini seçerek rahatlamaya ne dersin? Cevabın evet ise DeFacto koleksiyonu ile sezonun en konforlu ve en şık kombinlerini bizimle beraber keşfedebilirsin.

Kırmızının Yüksek Enerjisi
Kırmızı renk 2018 ilkbahar yaz sezonunun en büyük yükselişini gösteren renklerden birisi. Moda haftalarında it girllerin sokak stillerinde sıkça tercih ettiği kırmızı ödül törenlerinde de ön plana çıkan renkler arasındaydı. Sen de günlük stilinde kırmızının gücünden yardım almak istersen kırmızı sıfır kol bluzunu DeFacto slogan baskılı ön cepli sırt çantası ve kırmızı keten ayakkabıların ile kombinleyebilirsin. Renkler arasındaki dengeyi kurmak için beyaz mini şorttan yardım alabilirsin.

Yüksek Konfor Alanı: Kapriler
Denim kapriler yaz sezonunun en konforlu parçalarından birisi. Birçok stille başarı içerisinde uyum sağlayan denim kapriler hepimizin gardırobunun kilit parçalarından. Günlük stilinde kaprileri sıkça tercih ediyorsan çabasız şıklığı yakalamak için basic beyaz tişörtlerden yardım alabilirsin. Stilini tamamlamak için DeFacto spor sırt çantasından yardım alabilirsin.

Eskimeyen Klasik: Denim Salopetler
90’lı yılların çocuklarında farklı bir yere sahip olan salopetler 2018 ilkbahar yaz sezonunda önemli bir dönüş yapıyor. Bisiklet turunda konforlu ve şık bir stil yakalamak istiyorsan yükselen trendleri bir araya getiren DeFacto patch detaylı askılı denim tulumu tercih edebilirsin. Konforlu bir kombin için stilini baskılı sneaker ile tamamlayabilirsin.

Bisiklet turun için senin favori parçan hangisi? Denim salopetler mi mini şortlar mi? 2018 ilkbahar yaz sezonunda sokakların en şık kadını olmak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar