Çanta Tarzın Hangisi?

02.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Stilimizin önemli bir parçası ve tamamlayıcısı olan çantalar, her zaman olduğu gibi 2017 yaz sezonunda da oldukça çeşitli. Desen, renk ve ebat olarak her tarza ve zevke uygun çantalar arasında mutlaka koleksiyonuna dahil etmek istediğin modeller olacaktır. DeFacto Aksesuar Koleksiyonundan gardırobun için en stil sahibi çantaları seçtik, kombin önerileri ile birlikte buraya bırakıyoruz. Çanta kullanmayı çok seviyor, son trendleri merak ediyorsan, mutlaka göz atmalısın!

Çapraz Çantalar
Omuz askılı çapraz çanta modelleri hem çok kullanışlı hem de stil sahibi. Kıyafetine uygun renkte ve ebatta seçeceğin çapraz çanta stilinin tamamlayacısı olacak. Omuz dekolteli elbisene uygun pudra rengi çapraz çanta kombinine noktayı koyacak!

Püsküllü Çantalar
Çapraz, omuz askılı ya da sırt çantası modellerine en çok yakışan detaylardan biri püsküllerdir. Sade kombinlerin olmazsa olmazsı, hareket merkezidir. Desenli bluz ve bol kesim pantolon ikilisine cuk oturan püsküllü bej çanta ile tüm gözler sende olacak!

Sırt Çantaları
Olmazsa olmazımız, okul sıralarından arkadaşımız, stilimizin vazgeçilmez parçası sırt çantaları. İçine dünyaları sığdırdığımız, kullanım rahatlığı ve günlük tarzımıza uygunluğuyla en sevilen çanta modellerinden. Basic t-shirt, jean şort ve sırt çantası üçlüsü sence de yaz günlerinde en kurtarıcı kombin değil mi?

Çanta kullanmayı çok seviyor, trendlerini takip etmek istiyorsan DeFacto’nun çanta koleksiyonunu takiptel kal! En trend ve stil sahibi çantalarla kombinini zirveye taşı! Keşfetsene!

En son yazılar