Hafta Sonu Eğlencesi

02.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

İçinde bulunduğumuz bunaltıcı sıcaklardan ve kalabalıktan az da olsa uzaklaşıp, doğa ile iç içe rahat bir nefes almak kim istemez ki? Hepimiz isteriz.Bir de kısıtlı zamanımız varsa çok da uzak olmayan mesafeleri tercih edilebiliriz. Mesela adalarda küçük bir bisiklet turu ardından çimlere uzanma, ya da doğa yürüyüşleri harika olur. Bunları yapmak çok güzel ama uygun kıyafet seçimini nasıl yapacağım diye mi düşünüyorsun? Tabi ki DeFacto’nun yaz koleksiyonlarından kendine en uygun parçaları seçerek. Hareketlerine özgürlük tanıyacak konforlu bir tarzla hem kendini iyi hisset, hem günün güzel geçsin!

Haftasonu şehirden uzaklaşıp kendinle baş başa kalıp, kafa dinlemek hepimizin ara ara hayalini kurduğu bir eylem. Sen de ilk fırsatta bu hayalini gerçekleştir ve kendine vakit ayır. Kombinini ise mavi dantel bluz ve sezonun trendi terliklerle taçlandır. İyi eğlenceler!

Hastasonu bisiklet turuna çıkmak ya da uzun yürüyüşler yapmak rahatlamana yardımcı olur ve bütün stresini unutabilirsin. DeFacto’dan seçtiğin .Bileklik ve jean kombinine bileklik detayıyla hareket ve şıklık katabilirsin.
En son yazılar