Yaza Özel Hafta Sonu Kombinleri

02.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Bu hafta sonu için planın ne? Yazın keyfini çıkarmak için boğaza karşı bir kahvaltı ya da serin bir yerde piknik mi? Hafta sonu için planın ne olursa olsun, şıklığından ödün verme! 2018 ilkbahar yaz sezonu koleksiyonlarının öne çıkan trendleriyle hazırladığımız haftasonu kombinleriyle gittiğin her yerde stilin ile parla. Tropik desenlerden parlak dokulara tüm sezon trendleri DeFacto koleksiyonuyla senin için bir arada!

Hafta sonu ne giyeceğine bir türlü karar veremiyor musun? Peki tercihini sezonun favori parçalarından beyaz denim pantolonlardan yana kullanmaya ne dersin? Kombinini renklendirmek istersen 2018 ilkbahar yaz sezonunun trendleriyle bezenmiş tropik desenli kırmızı asimetrik gömleğe bir şans verebilirsin!

Yaz sezonunda konforlu bir kombinin anahtarı seçilen doku ve kumaşlardan geçiyor. Doğal içerikli ve nefes alan kumaşlar gün içerisinde rahat etmeni sağlayacaktır. Şık ve rahat bir kombin hazırlamak istediğinde keten gömlekler ve pamuklu chino pantolonları tercih edebilirsin. Şık bir saat ve güneş gözlüğü ile tamamlayacağın kombininle sokakları fethetmeye hazırsın.

Hafta sonu için planların ister güzel bir kahvaltı, ister keyifli bir gezi olsun, ihtiyaç duyduğun bütün parçalar yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto’da. Hadi, son trendlere uygun DeFacto koleksiyonuna bizimle beraber göz atsana!

En son yazılar