Yazın Siyah Giyme Sanatı

02.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Bazılarımız için mevsim ne olursa olsun siyahın yeri vazgeçilmezdir. Gardırobunu açtığında siyah tişörtler, siyah denim pantolonlar yoğunlukaysa senin için de siyah her mevsimin vazgeçilmezi diyebiliriz. Canlı ve açık renklerin ağırlıkta olduğu yaz aylarında da siyah kombinlerinden vazgeçmek istemiyorsan senin için derlediğimiz ipuçlarına göz atmanı öneririz. 2018 ilkbahar yaz sezonunda trendlere uygun bir siyah stili nasıl yakalayabiliriz? Yazın siyah giyme sanatının püf noktaları nelerdir? Tüm bunların ve daha fazlasının cevabına DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

Baştan Ayağı Siyah
Eğer moda ikonun Diane Pernet gibi bir gölgeler kraliçesi ise baştan ayağı siyah yaz kombinleri senin için olmazsa olmazlardan. Peki yaz mevsiminde siyah kombinler hazırlarken nelere dikkat etmeli? Siyah girdiği her kombine farklı bir duruş katan renklerden. Tamamen siyahlardan oluşan bir yaz kombininde ilk önceliğin doğal ve nefes olan kumaşları tercih etmek olmalı. Yaz sıcaklarını tarz bir şekilde atlatabilmek için ince katmanlardan yardım alabilirsin. DeFacto taş detaylı denim gömleği serin yaz akşamlarında ceket gibi kullanabilirsin. Kombinini siyah basic pamuklu bir tişört, skinny bir denim pantolon ve siyah keten ayakkabılar ile tamamlayabilirsin.

Siyahın En Şık Hali
Hiç şüphesiz siyahın en çok yakıştığı dokulardan birisi dantel kumaşlar. Dantel kumaşlar 2018 ilkbahar yaz sezonunda abiye mağazalardan çıkıp sokağa inen dokulardan birisi. Sen de DeFacto dantelli bomber ceket ile siyah dantel kumaşın asi tavrını yaz kombinlerine entegre edebilirsin. Siyahın zıt ikizi beyaz ile kontrast yaratarak stilini bir sonraki seviyeye taşıyabilirsin. Şık bir kombin için 2018 ilkbahar yaz sezonunun sevilen aksesuarı köşeli güneş gözlüklerinden yardım alabilirsin.

Çabasız Şıklığın Siyah Hali
Yaz aylarında günlük kombinlerin için ilk tercihin çabasız şıklık ise nötr tonlarda basic parçalar senin için kurtarıcı olabilir. Siyah, beyaz ve gri tonları ile oluşturacağın kombinlerin ile hızlı ve çabasız şıklığı yakalayabilirsin. DeFacto yırtmaç detaylı uzun etek ve basic beyaz tişört ile hazırlayacağın kombinini siyah çapraz çantan ile tamamla, on dakikada evden çık, bütün gün gittiğin her yerde stilin konuşulsun!

2018 ilkbahar yaz sezonunda siyah kombinlerini hazırlamak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!


En son yazılar