Çiçekli Elbiselerle Hafta Sonuna Özel 3 Kombin

31.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018 ilkbahar yaz sezonunda ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında, moda haftalarına katılan moda ikonlarının sokak stillerinde ve ünlülerin kırmızı halı kombinlerinde sıkça tercih ettiği çiçek desenli elbiseler yaz ruhunu en güzel yansıtan parçalar arasında yer alıyor. Fırfır detayları, ekoseler, canlı renkler ve daha fazlası ile zenginleştirilen çiçek desenli elbiselerden hangisini alacağına bir türlü karar veremiyor musun? En doğru tercihi yapmak için DeFacto koleksiyonunu bizim ile incelesene!

Enerjisi Yüksek Detay: Fırfırlar
2018 ilkbahar yaz sezonunda moda dünyasını kasıp kavuran fırfır trendini yakalamak için geç değil. Stiline uydurmak isteyip bir türlü nasıl yapacağına karar veremediysen doğru yerdesin! DeFacto çiçek desenli elbise gardırobuna yaz havasını getirecek. Çiçeklerle bezeli elbiseni DeFacto parmak arası pembe sandalet gibi sade ve düz renk aksesuarlarla kullanabilirsin. Stilini tamamlamak için hasır şapkaları tercih edebilirsin.

Ekosenin En Güzel Hali
Ekosenin birçok farklı yorumu ile karşılaştığımız 2018 ilkbahar yaz sezonunda bizim favorimiz birçok trendi bir araya getiren tasarımı ile DeFacto kareli çiçek desenli gömlek elbise oldu. Rahat ve şık modeli ile sokak stilini bir sonraki seviyeye taşıyacak olan DeFacto kareli çiçek desenli gömlek elbiseyi babet ve sandaletlerin ile kombinleyebilirsin. Kombinini tamamlamak için DeFacto beyaz sırt çantasından yardım alabilirsin.

Yazın Parlayan Rengi: Sarı
2018 ilkbahar yaz sezonunda moda ikonlarının günlük stillerinde ve ünlülerin kırmızı halı kombinlerinde sarı ve tonları ile sıkça karşılaştık. Her tonunun kendine sağlam bir yer edindiği 2018 ilkbahar yaz sezonunda sarı en büyük yükselişi yakalayan renklerden birisi olmayı başardı. Özellikle sokak stilinde ceketlerden çanta ve ayakkabılara kadar aklına gelebilecek her türlü parçada tercih edilen sarı ile hafta sonu stiline renk katabilirsin. Yüksek enerjisi ile çiçek desenlerine kolayca uyum sağlayan sarıya bir şans vermek istersen DeFacto kat volanlı çiçek desenli askılı elbiseden yardım alabilirsiniz.

2018 ilkbahar yaz sezonunda sokak stilini çiçek desenli elbiseler ile bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyacın olan her şey onlarca seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar