Sezonun Hamile Giyim Trendleri

02.12.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Kadınların hayatlarındaki en önemli dönem hamilelikleridir. Birer anne adayı olarak ayrıca hayatlarında en güzel oldukları dönemi de yaşarlar. Bu harika deneyimi konforlu ve şık yaşamak da DeFacto’yla oldukça kolay. Sezonun hit renklerine sahip hamile kıyafetlerini trend parçalarla kombinleyebileceğinizi göreceksiniz.

hamile giyim modası

Hamile Elbisesi Çok Moda

Sezonun trend parçalarından elbiseler hamile giyiminde de yerini almış durumda. Truvakar kollu, kıs kollu, yaka detaylı seçeneklerde şık modeller sizi bekliyor. Gri ve siyahın egemenliğinin görüldüğü rahat kesimli triko elbiseler hamileliğiniz için ideal parçalardan. Hamilelik elbiselerinizi chelsea botlarla ve ekoseli renkli trend atkılarla tamamlayabilir cool bir havaya bürünebilirsiniz.
hamile elbisesi önerisi
hamilelik elbisesi tavsiyesi

Bordonun Gücü

Bordo tonlarına, bordo desenlere ve ekoselere de hamile koleksiyonunda bolca rastlıyoruz. Tuniklerde, gömleklerde ve trikolarda bordonun gücünü göreceksiniz. Sezon trendi ekose tuniklere ve kruvaze detaylı bordo bodyleri biz çok sevdik. Ekoselerdeki hareket içinizi ısıtacak. Triko bodylerle son derece rahat hissedeceksiniz. Uzun trend bir hırkayla şık görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.
hamile tunik önerisi
hamile body tavsiyesi

Rahat Adımlar

Hamileliğiniz süresince konfor sizin için en önemlisi. DeFacto bunu bildiği için en rahat kalıplara sahip hamile pantolonlarını sizin için üretti. Hamile jeanleri ve dar kalıp oldukça şık ekose pantolonlarla özgürce hareket edebilecek ve şık görüntünüzü koruyabileceksiniz. Rahatlığınızı ve cool görüntünüzü hafif tabanlı deri botlarla ya da Oxford model ayakkabılarla arttırabilirsiniz.
hamile pantolonu tavsiyesi
hamilelik pantolonu önerisi

Hamileliğinizi rahat ve şık kıyafetlerin içinde geçirmeniz, sezon trendlerini takip etmeniz DeFacto'yla oldukça kolay! Bu en güzel döneminizde sizi daha da güzel hissettirecek hamile giyim parçalarını keşfetmek için sizi mağazalarımıza ve giyim alışverişi sitemize bekleriz.

En son yazılar