Vahşi Vahşi Batı!

02.12.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Dolaplarınız vahşi batının en sert çarpışmasına hazır mı? Soluk benizli adamın göz alan iddialı aksesuarlarından, Kızılderililerin doğaya dönen renklerine kadar bu sezon Western bir kış bizi bekliyor!0212-01-vahsi-vahsi-bati-02Vahşi batının kışkırtıcı stilini dolaplara taşımanın vakti geldi! Şimdi hemen eski bir western filmi açıyoruz ve ondan ilham alamaya başlıyoruz. Mor gibi keskin renkler, uzun kollu sadece renk ve desenleri ile öne çıkan bodyler, önünü bağlayarak kullanacağımız gömlekler ve tabi ki yerel motifli kazaklar bu trendin olmazsa olmazları… Onları isterseniz tek başına kullanın isterseniz üst üste giyin ama bu trend için bu sezon onlardan mutlaka bir tane edinin!
Üstler bu kadar hareketli olurda pantolonlar onlardan geride kalır mı hiç? Şimdi dar skinnyler, İspanyol paça pantolonlar ile karşılaşmaya hazır! Dolaplarımızda Western filmlerini aratmayacak bir karşılaşmaya hazır olun! Etnik desenli taytlarda bu karşılaşmada skinnylerin yanında! Onların bu çekişmesinde sizin tarafınız hangisi?
Ve işte beyaz adamın en etkili silahı aksesuarlar! Işıltılı bilekliklere ne dersiniz? Ya da vahşi batının izlerini taşıyan bir şala? Stilinizi tamamlayacak kovboy çizmeleri de kesinlikle bu sezon dolabınızın kapılarını zorlayanlardan… Aksesuar denildiğinde çantaları unutmak olmaz! Kızılderililerin izlerini taşıyan desenler ile küçük ama çarpıcı çanta modelleri de sezonun imza parçalarından olmaya hazır!
Farklı trendlerin ve iddialı stillerin peşindekiler için DeFacto Dolabı’nın, vahşi batının tatlı sert stilini şehrin caddelerine taşıyan Western Koleksiyonu ile şimdi sizde stilinize biraz kovboy havası katın!

En son yazılar