Baharda Takip Etmen Gereken 3 Trend

02.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yeni sezonu açtık. Heyecandan içimiz kıpır kıpır. Detaylarla dolu, enerjik canlı bir sezon bizimle. 80lerin o farklı dokusu, hareketi renkleriyle harmanlanmış 2000lerin modern çizgileri sizi de heyecanlandırıyor değil mi? Fırfırlar, pileler, parlak renkler ve pastel tonlar, çiçek desenleri ve favori nakışlar! Kıpır kıpır bir sezon seni bekliyor!


Eteklerin Yıldızı Seçildi!

Pileli etekler bu sezon da oldukça moda. Yine ara boyları kullanarak trend bir görünüme kavuşabilirsin. Pastel tonları tercih etmen gerekiyor, unutma! Sezonda pileli etekleri sweatshirtlerle kombinleyip zincir askılı omuz çantalarıyla sokak stilinde yer verebilirsin.


Nakışlarla Kendine Hayran Bırak!

Nakış modası seni feminenliğe davet ediyor! Sweatshirtlerin rahat ve cool duruşunu feminen çiçek nakışlarla buluşturmak çok doğru bir seçim olacak. Etek kombinlerinin dışında skinny denim pantolonlarınla da harika kombinler yapabilirsin.

Fırfırlar da Geri Döndü!

Fırfır detaylar ve volanlar da yeni sezonun hit detayları arasında. Fırfırlı elbise ve bluz modellerini ise dolabında muhakkak bulundurmalısın. Trend bir görünümün yolu bu! Çiçek desenlerini de işin içine kat, sokak stilinin elegan kadınlarının ilki olmak için sağlam adımlar at!

Trendleri mercek altına alıyoruz. Sezonun ideal görünümlerine kavuşmak için en doğru parçaları online olarak hemen keşfe başlamaya ne dersin?

En son yazılar