Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri

04.05.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Mayıs ayına girmemiz ile beraber hepimizin aklında aynı soru belirmeye başladı. Anneler günü için ne hediye alsak? Hepimizin hayatından inanılmaz bir önem ve yere sahip olan annelerimiz için hepimiz en güzel ve en anlamlı hediyeyi almak istiyoruz. Yılın her günü yanımızda olan annelerimiz için mayıs ayının ikinci pazarını özel kılabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Hala anneler günü hediyesini seçmemiş olanlar için DeFacto koleksiyonundan seçtiğimiz birbirinden şık anneler günü hediyelerine beraber göz atmaya ne dersin?

Elbiselerden Vazgeçemeyen Annelere
Anneler gününde annene hediye seçerken her gün giyebileceği bir parça tercih edebilirsin. Annen stiline uygun bir parça seçip ona uygun aksesuarlar ile şık bir kombin hazırlayabilirsin. Eğer annenin en çok sevdiği parçalar elbiselerse annenize sezonun trendlerine uygun bir elbise hediye edebilirsin. Biz senin için DeFacto örme elbise ile beyaz kemer ikilisini seçtik. Sen de beğendin mi?

Trendleri Yakından Takip Eden Annelere
Modayı seven anneler için 2018 ilkbahar yaz trendlerine uygun bir kombinden daha güzel ne bir hediye olabilir mi? Bu sezonun yükselen trendi nakış işlemelerini annenin gardırobuna taşımaya ne dersin? Sade ve şık parçaları tercih eden anneler için DeFacto yakası fırfır detaylı işlemeli bluz bütün yaz severek kullanacakları bir hediye olabilir. Hazır yaz ayları gelmişken hediyenize şık bir güneş gözlüğü de eklemeye ne dersin?

Klasiklerden Vazgeçemeyen Annelere
Klasik parçalar annenin stilinin vazgeçilmezlerinden mi? 2018 ilkbahar yaz sezonunun en trend deseni çizgiler ile kalem etek klasiğini bir araya getirmeye ne dersin? DeFacto çizgili kalem etek ile sezonun gözdesi hasır çanta kombinini anneler gününde bir buket çiçek eşliğinde annene hediye etmeye ne dersin?

Anneler gününde annelermizi mutlu etmek için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile sadece bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar