Çocuklar için Gülümseten Stiller

29.06.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Moda dünyasında her ne kadar öncelik daima kadınlardan ve erkeklerden yana olsa da çocuk sahibi olanların çok iyi bildiği bir gerçek var. Çocuk modası başlı başına bambaşka bir dünya! Her sezon değişen trendleri ile çocuk stillerinde son modayı takip etmek de tabii ki ebeveynlerin üzerinde olan sorumluluklardan birisi. Birbirinden eğlenceli tasarımlar ve renkli stillerin yer aldığı çocuk koleksiyonlarında 2018 ilkbahar yaz sezonu trendleri neler? DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

Nefes Alan Parçalar
Doğal kumaşlar hepimizin tercihi. Söz konusu çocuklar olduğunda ise neredeyse bir mecburiyet halini alıyor. Bütün gün hareket halinde olan enerjik miniklerin maksimum konfor ve şıklığı aynı anda yakalaması için pamuklu kumaşlar ebeveynlerin ilk tercihi. Sen de prensesin için en doğru tercihi yapmak istiyorsan DeFacto elastik paça ve bel detaylı bağcıklı pantolon ve kiraz armalı beyaz tişört ikilisi tam sana göre!

Büyümüş de Küçülmüş
Hiç şüphesiz çocuklarda en ço sevilen tasarımlar adeta büyümüş de küçülmüş diyebileceğimiz tasarımlar. Yetişkin modasının birer küçük kopyası olan bu tasarımlar trendleri takip edenlerin vazgeçilmezleri. DeFacto beli lastik detaylı çizgili pantolon büyümüş de küçülmüş tasarımların en güzel örneklerinden birisi. Sezonun sevilen saç modelleri ile tamamlayacağın stil ile miniğin gittiği her yerde parıldayacak!

Denim Şıklığı
Denim kumaşlar kadın, erkek, çocuk hiç farketmez hepimizin vazgeçilmezi. Sportif ve rahat stili tercih edenlerin demirbaşlarından olan denim pantolonların 2018 ilkbahar yaz sezonunda önemli bir rakibi var; denim elbiseler. Küçük prenseslerin severek kullanacağı DeFacto volan detaylı denim elbise sezonun gözdesi olmaya aday. Spor ayakkabılar ve güneş gözlükleri ile tamamlayacağın kombin ile miniğin gittiği her yerde şıklığı ile göz dolduracak.

Minikler için hazırlayacağın kombinler için ihtiyacın olan her şey en trend tasarımlar ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar