3 Trend Baharlık Elbise Stili

04.04.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Dolapların tamamen yenilendiği günlere geldik! Güneş sıcacık yüzünü gösterdi. Vitrinler bahar trendlerini tüm hızıyla sergilerken DeFacto baharlık elbise modelleriyle ilkbahar yaz modasına damga vuruyor! Trend bir görünüm için sokak stilinizde elbiseye yer vermeye özen göster. Dolabında muhakkak olmalı dediğimiz 3 trend elbise kombinlerine göz atalım.


Hakiden Vazgeçme

İlkbahar demek rengarenk giyinmelisin demek değil! Kalıplardan kurtul. Sezonda baharlık straplez elbiseni haki tonlarda tercih et. Kamuflajı da andıracak bu renkle trend bir görünümü yakalaman çok kolay. Altına giyeceğin dore desenli sneakerlarla şıklığını tamamla.
Cool Detayları Tercih Et

Slim fit elbise modelleri trend seçenekler arasında yer alıyor. Kırçıllı turuncu, belde büzgü detaylı elbiseyi sokak stilinizde şık siyah bir babetle kullanabilirsiniz. Gece şıklığınızda da kullanabileceğiniz elbiseyi deri ceketle tamamlamak doğru bir tercih olur.Denizcilerden İlham Alın

Denizcilerin beyaz üniformaları ve lacivertin o güzel tonunu sokak stilinizde kullanmak için çok doğru bir zaman! Baharlık lacivert çizgili elbisenin yakasındaki detaylarla feminen yorum yakalayabilirsiniz. Beyaz sade spor ayakkabıyla stilinizi zarifçe tamamlayın.DeFacto bahar elbise trendlerinde sokak stiliniz için vazgeçilemez önerilerle yanınızda! Online mağazada keşfe hazır mısınız?

En son yazılar