Renkli Pantolonlar ile Eğlenceli Ofis Stilleri

04.04.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Son senelerde kadın hareketinin hızlı yükselişinden moda da nasibini alıyor. Önceden genellikle erkek modası ile bağdaştırılan takım elbiseler artık kadın modasının da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Çalışma hayatında kadınların git gide artan aktifliği ofis stillerinin de tamamı ile değişmesini sağladı. Siyah ve beyazın ağırlıkta olduğu klasik ofis stilinin yerini artık renkli kombinler aldı. Klasik kumaş pantolon kesimlerinin birbirinden canlı renkler ile buluşması hepimizin iş hayatına renk kattı. Sen de ofis stilini daha eğlenceli bir hale getirmek ister misin? O halde tercihini DeFacto koleksiyonunda yer alan birbirinden renkli pantolonları bizimle beraber keşfetmeye ne dersin?

Kontrast Renkler, Eğlenceli Kombinler
Renklerle aran nasıl? Genelde siyah, beyaz ve griyi mi tercih edersin, yoksa gardırobun birbirinden renkli parçalarla mı dolu? Eğer ikinci şıkkı seçiyorsan sıradaki kombinimiz tam sana göre! Farklı renkleri bir arada kombinlemek ile ilgili sorun yaşıyorsan sana harika bir önerimiz var. Birbirinin zıttı olan renkleri bir araya getir. Mesela kırmızı bir eteğin üzerine lacivert değil de yeşil bir bluz tercih et ve renklerin biribiri ile olan uyumuna tanıklık et. Zıt renkleri ofis stiline uygularken daha sade tonları tercih etmek istersen tercihini DeFacto kuşak detaylı yeşil pantolondan ve mor bluzdan yana kullanabilirsin!

Ofiste Sportif Şıklık
Bahar aylarına girmemiz ile beraber hepimiz sarı, turuncu gibi canlı renklere yönelmeye başladık. Bu yüksek enerjili renkleri iş günlerinde de tercih edebilirsin. Böyle renkleri iş yerinde kullanacağın zaman dengelemek için gri, siyah ve beyaz gibi renkleri tercih edebilirsin. DeFacto slim fit turuncu pantolonu siyah beyaz puantiyeli ve fırfır detaylı kısa kollu bluz ile kombinleyebilirsin. Stilini tamamlamak için sezonun gözdele aksesuarları olan mendil fularlardan yardım alabilirsin.

Ofisler Çiçek Açsın
2018 ilkbahar yaz sezonunun gözde trendlerinden birisi de çiçek desenleri. Sen de ofis stiline renk katmak için sezon trendlerini bir arada kullanabilirsin. Mesela DeFacto klasik pembe pantolonu klasik bir gömlek yerine DeFacto volan detaylı çiçekli bluz ile kombinleyebilirsin. Renkli ofis stilini rahat keten ayakkabılar ve pantolonun ile uyumlu bir blazer ceket ile tamamlayabilirsin. Kıyafetindeki tonlardan bir ruj sürerek ofis stilini bir sonraki seviyeye taşıyabilirsin.

Birbirinden renkli ve eğlenceli ofis kombinlerin için ihtiyacın olan en trend pantolonlar onlarca seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi bu hafta ofis stiline renk katmak için birbirinden şık renkli pantolonları bizimle keşfetsene!

En son yazılar