Sade ve Göz Alıcı Siyah Kombinler

04.04.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Bazen hepimiz fazla uğraşmadan, abartıya kaçmadan şık görünmek isteriz. Böyle zamanlarda en sık başvurduğumuz şey ise bazen beyaz ve gri gibi diğer nötr tonların da yardımına başvurduğumuz çabasız siyah kombinler olur. Hani ne giyeceğimize bir türlü karar veremediğimiz ya da kafa yormak istemediğimiz o günlerde sade ve göz alıcı siyah kombinler hepimizin can kurtaranı halini almıyor mu? Eğer cevabın evet ise DeFacto koleksiyonundan en cool parçalarla trend bir görünüm için siyah kombin önerileri seni bekliyor!

Havalar bir soğuk bir sıcakken hepimizin tercihi mevsimlik parçalardan, katmanlı kombinlerden yana oluyor. Mevsimlik ceketler kat kat giyinmeyi sevenler için şık ve kullanışlı bir tercih. Sen de pazar gününün tadını üşümeden ve terlemeden geçirmek istiyorsan DeFacto kapüşonlu mevsimlik parkayı triko hırka ve ince bluzların ile kombinleyebilirsin. Sırt çantanı da taktıktan sonra şehrin sokaklarını fethetmeye hazırsın demektir!

Sokak stilinin vazgeçilmez rengi siyah ile günlük kombinlerini bir sonraki seviyeye taşımaya ne dersin? Bahar mevsiminin en tatlı serinlerini yaşadığımız nisan ayında kapüşonlu siyah hırka ile stilini hava şartlarına uyarlayabilirsin. Spor ayakkabıların ve denim pantolonun ile tamamlayacağın siyah kombinin ile dakikalar içinde evden çıkmaya hazırsın!

Göz alıcı siyah kombinlerin için tercihin ister spor parçalardan ister şık tasarımlardan yana olsun, ihtiyaç duyduğun bütün parçalar yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto’da. Hadi, son trendlere uygun DeFacto koleksiyonuna bizimle beraber göz atsana!

En son yazılar