Çifte Stil Çifte Şıklık

07.07.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Son dönemlerde modaseverlerin de yakından takip ettiği ve oldukça rağbet gören bir akımdan söz etmek istiyorum. Çiftlerin birbirinin aynı ya da renk veya modeliyle uyum gösteren kıyafetleri tercih etmesidir. Biz de senin için çift olarak kombin yapabileceğin alternatifleri inceledik. DeFacto koleksiyonlarından bu akıma uygun birçok parça bulduk ve en beğendiklerimizi derledik. Sen de çift kombinlerini beğeniyor ve kendi stiline uygun parçalarla kombin yaratmak istiyorsan incelemelisin!


Asi ve Özgür= Jean Uyumu
Malumunuz mum jeans ve boyfriend jeansin zirvede olduğu bir sezondayız. Hal böyle olunca erkek arkadaşımızın dolabından alıp giymiş gibi görünen boyfriend jeanslerle aynı uyumu ve stili yakalayabilir, çift kombinlerine örnek olabilirsiniz.
Sempatik ve Neşeli= Ekose Uyumu
Ekoseler hiçbir zaman modası geçmeyen desenlerden. Bu yüzden ekose desenli parçalar da her zaman trend olmaya devam ediyor. Ekosenin şıklığı ve neşesi sizi bir araya getirsin. Pozitif enerjinizle herkesin gözü sizde olsun!Sade ve Dingin= Basic Uyumu
Basic parçalar sadeliği ve zarafetiyle her zaman en çok tercih edilen parçalardan. Herşeyle kombinlenebilen ve her kombinde sadeliğine rağmen yıldız parça olmayı başaran basic parçalar, stilinize stil katıp sizi zirveye ulaştıracak!
Birbirinden şık ve stil sahibi çift kombinleri oluşturmak için, birbirinizle ne kadar uyumlu olduğunuzu göstermek için DeFacto’daki koleksiyonlardan birçok parça bulabilirsin!

En son yazılar