Anneler Gününe Renk Katacak 3 Öneri

05.05.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Anneler günü için planın hazır mı? Hala ne yapacağına karar veremediysen bizce klasikler her zaman candır! Harika bir brunch, güzel bir yemek ya da özel bir konser… Seçimin hangisi olursa olsun bu gün için annenin şıklığı senden sorulur! Her plan için onun stili ortaya koyacak kombinleri senin için editörlerimize sorduk, senin için 3 klasik plan ve 3 stili bir araya getirdik!050516-contentAnneler günü kahvaltısıAnneler gününde annelerin de bizim de en sevdiğimiz hediyelerin başında kahvaltılar geliyor. Tabii ki annelerimizin hazırladığı kahvaltıların yerini tutmazlar. Ancak annemizin en azından bir gün dinlendiği, gönlünce kahvaltı yapmanın keyfini çıkardığı bir sabah gibisi yok. Ailece bir arada ve annemizin yanında olmanın keyfinin çıkarılacağı bir günde annemizin şıklığının sırrı ne? Bizce bu gün için ona alacağın şık bir etek pantolon, trendy bir gömlek ve rahat bir ayakkabı bu gün için harika bir kombin olacak! Son noktayı ise onun için seçeceğin zarif bir kolyeyle koyabilirsin.
Aile yemeğiAnneler gününde bir aile yemeği de nereden çıktı demeyin. Bu günü tam bir şölene dönüştürecek kocaman bir masa kurun ve etrafında annenizden halanıza kadar tüm anneleri bir araya getirin! Hem ailece bir araya gelmenin hem de anneler gününün coşkusunu kat kat arttırmanın keyfi bir başka olacaktır. Ancak yemekleri senin yapman gerektiğini en başından söyleyelim. Her ne kadar masada ki tüm anneler birbirinden güzel olsa da en güzeli benim annem diyorsan ona bu yemek için en şık kombini yapmaya hemen başla! Şık bir elbise ve uzun bir hırka kombini zarif ve şık bir seçim olacaktır. Ayrıca evde giymesi için ona düz bir babet ya da ayakkabı seçerek stilini tamamlayabilirsin.
Annemle bir günAnneler günü upuzun bir gün ve ben onu tek bir saate ya da yemeğe sığdırmak istemiyorum diyorsan annen için tüm günlük bir plana ne dersin? O zaman sabahtan günü planlamaya başla. Tüm günü beraber geçirebileceğiniz konserler, sergiler, geziler ve çok daha fazlasını planınıza dahil edebilirsin. Başbaşa geçireceğiniz bir günde; beraber tek günlük özel bir kursa gidebilir ya da ikinizin ortak noktası olabilecek bir şeyi beraber yapabilirsiniz. Bu gün için planın her ne olursa olsun annenin rahatını düşünmeyi unutma. Ayaklarını rahat ettirecek şık bir ayakkabı, rahat bir pantolon ve kimonoyla tüm günün keyfini çıkarabilirsiniz.
Annen için en özel günü planlarken onun stili için en özel parçaları seçmeyi ihmal etme… Annenin stili için aradığın her şey DeFacto’da seni bekliyor! Sezonun en iyilerinin dünya trendleriyle birleştiği koleksiyonlara mutlaka göz at!

En son yazılar