Yaz Makyajın İçin İdeal Seçim!

05.05.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Cıvıl cıvıl bahardan sıcacık yaza geçerken sen de bizim gibi heyecanlı mısın? 2017 yazı seni de ısıtsın mutluluktan yerden ayakların kesilsin istiyoruz :) Stilinle göz kamaştıran sen makyajın için de aynı önemi gösterdiğine göre sezonun makyaj trendleriyle ilgili önemli detayları seninle paylaşıyoruz. Yazın sıcak ve yorucu havasına karşın bakımlı ve aydınlık bir yüze sahip olman çok kolay!Maybelline İçin Doğru Adres!

Mükemmel bir haberle başlayalım. Sevdiğin Maybelline ürünleri artık DeFacto’da seni bekliyor! Maskara ve fondötene yaz makyajında yer vermelisin. Cildini güzelce temizledikten sonra tüm vücut tiplerine uygun fondötenini yüzüne eşit bir şekilde dağıt. Far kullanımına ihtiyacın yok, göz makyajın için Maybelline maskara yeterli olacak.

Dudak Parlatıcın Senin Kahramanın!

Yaz makyajının hafif tutman çok önemli. Gündüz makyajın için gerekli olan tek şey ise pembe ve kırmızı tonlarında bir dudak parlatıcısı. Fondoten uygulamasından önce Hindistan cevizli nemlendiri ile yüzünü ve dudaklarını nemlendirmelisin. Parlatıcının en son uygulaman gerekir.

Makyaj Yardımcılarına Çantanda Yer Aç!

Minik detaylar hep çok önemlidir. Makyajın için de öyle. Sezonun favori görünümüne kavuşmak için makyajını uygularken pratik kullanımları ve yumuşacık dokularıyla doğru yardımcıları kullanmalısın. DeFacto makyaj süngeri fondötenini eşit şekilde yayman için ideal bir tercih. Kirpik kıvırıcı ile de bakışlarının güçlenmesini sağlamaya hazır mısın?

Makyaj trendlerini DeFacto Blog’da takip etmek keyifli değil mi? Sokak stiline, gece görünümüne en şık davetlere ve yaz modasına uygun aradığın tüm makyaj trendlerinin nabzını tutuyoruz!

En son yazılar