Davetkar Beyaz

05.07.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yaz sezonu söz konusu olduğunda hepimizin aklına ilk gelen renklerden birisi şüphesiz beyaz. Bu durum 2018 ilkbahar yaz sezonunda da değişmiyor. Sezonun en büyük yükselişini gösteren beyaz ünlülerin ve moda ikonlarının sokak stillerinde önemli bir yere sahip. Jennifer Lopez'den Kendall Jenner'a birçok ünlü isim günlük stillerinde baştan ayağı beyaz kombinleri tercih ediyor. Sen de günlük stilinde ünlülerin öncülük ettiği beyaz trendini yakalamak istersen sezonun en güzel beyazlarına DeFacto ile göz atmaya ne dersin?

Sezonun Gözdesi Volan Detayı
2018 ilkbahar yaz sezonunun en sevilen detaylarından birisi de volanlar. Moda haftalarında ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında ve ünlülerle moda ikonlarını stillerinde sıkça yer verdiği volanlar sokakları ele geçiriyor. Sadece giyimde değil ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda da hükmünü sürdüren volan detayları trend bir sokak stili için olmazsa olmazlardan. Sen de günlük stilinde bu trendi yakalamak istersen DeFacto volan detaylı elbise tam sana göre! Sizinle tamamlamak için ihtiyacı olan tek şey konforlu ve şık bir sırt çantası!

Eğlenceli Desenler Eğlenceli Stiller
Eğlence bir yaz sitili için ihtiyacın olan tek şey eğlenceli desenlere sahipti tişörtler. Renkli kişiliğini günlük sitiline yansıtmak istiyorsan DeFacto baskılı tişört tam sana göre. Yaz sezonunun vazgeçilmez parçalarından denim şortlar ile kombinleyeceğin DeFacto baskılı tişört ile sokağa çıkmaya on dakikada hazırsınsin. Stilini bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsan tek ihtiyacın olan şey şık bir güneş gözlüğü.

Sahil Havasını Gardırobuna Taşı
Marin stilinin rahatlatıcı havasını gardırobuna taşımaya ne dersin? Beyaz maksi elbisen ve rahat sandaletlerin ile yazın tadını çıkarabilirsin. Hasır çantalar ve güneş gözlükleri ile tamamlayacağın marin esintili kombinine lacivert ve beyaz çizgilerin dinlendirici etkisiyle ferah bir hava katabilirsin. Bu etkiyi yakalamak için DeFacto çizgili hasır şapkadan yardım alabilirsin.

2018 ilkbahar yaz sezonunun en gözde beyaz kombinleri için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar