Spor Giyimin En Tarz Kombinleri

05.07.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yıl boyunca hazırlandığımız yaz mevsimi geldi çattı! Harıl harıl hazırlandığımız mayo mevsiminde hepimiz verdiğimiz büyük emek karşısında hayranlık içerisindeyiz. Peki, emek emek elde ettiğimiz yaz formunu korumak için elimizden geleni yapıyor muyuz? Cevabın hayırsa endişelenme, 2018 ilkbahar yaz sezonunun gözde spor kombinlerini gördüğün zaman antrenman aşkın tavan yapacak! Hadi, sezonun en tarz spor kombinlerini DeFacto ile keşfetsene!

Spor Giyimin Vazgeçilmezi: Sporcu Taytlar
İster fitness olsun ister yoga bütün sporların vazgeçilmez parçası sporcu taytlar. Maksimum konfor ve hareketi bir arada sunan taytlar ile her an her dakika aktif olmaya hazırsın. Spora giderken stilini de en az esnekliği kadar önemseyenlerdensen DeFacto şerit detaylı sporcu tayt tam sana göre! Spor salonunda stilin ile parlayabilmen için ihtiyacın olan tek şey şık bir spor ayakkabı!

Spor Seven Kadınların Vazgeçilmezi Sporcu Sütyenler
Söz konusu spor olduğu zaman sporcu sütyenler kadınların vazgeçilmez parçalarının başında geliyor. Kendimizi güvende hissettiğimiz sağlıklı bir spor için sporcu sütyenleri spor stilimizin demirbaşlarından. DeFacto sporcu sütyen ihtiyacın olan desteği sağlarken stilinden de ödün vermemeni sağlıyor.

Stil Sahibi Spor Kombinlerinini Gözdesi Tişörtler
Günlük stilimizde önemli bir yere sahip olan tişörtler spora çantalarımızın ayrılmaz parçalarından. Spor salonu stilimizi tamamlamak için sporcu üstler imdadımıza yetişiyor. 2018 ilkbahar yaz trendlerini spor yaparken de yakalaman için file detayları ile zenginleştirilmiş DeFacto baskılı sporcu tişört doğru tercih! Spor salonu stilini tamamlaman için ihtiyacın olan tek şey iık bir eşofman altı! < br />

2018 ilkbahar yaz trendlerine uygun bir spor kombini için ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar