Kutarıcı Parçalar 101: Tunikler

05.09.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Moda tarihi gelmiş geçmiş onlarca trend ve parçayla dolu. Kimisi hızla unutulsalar da kimisi kesinlikle derin izler bıraktılar. Tunikler de dolaplarda yerini sağlamlaştıran parçalardan birisi… Onlara ister uzun gömlekler deyin isterseniz tunik ama onlarsız bir dolabın yarım olduğunu unutmayın!

Tunikler dolaplarımızın en eski sakinlerinden birisi. Uzun zamandır değişmeyen kesimleriyle biraz formdan düşmüş gibi görünüyor olsa da, yeni sezonda en fit tavırları ile karşımızdalar. Siyah rengin etkisi tuniklerin yeni cool havasının kaynağı… Taytlar ve skinny pantolonlarla iddialı bir stil oluşturan bu parça için dolabınızda geniş bir yer açın!

Çizgiler yazın en sevilen desenlerinin başında geliyor. Ancak şu an bu klişeyi yıkmanın tam zamanı! Sonbahara bir kala çizgilerin tuniklerle buluşmasını kutlama zamanı. Klasik siyah beyaz kontrası ya da kırmızının ağır bastığı çarpıcı çizgiler hareketli bir stilin en pratik yolu…

Boğazlı kazakların seveni de çoktur sevmeyeni de… Her dolapta kendilerine yer bulamamış olsa da, bu sezonda hedefleri büyük. Her stile dokunacak olan boğazlı tunikler, sonbaharın favorilerinden… Rahat pantolonlarla zenginleşen kombinlerin minimal ama çarpıcı bir etkisi olduğu su götürmez bir gerçek. Onlar sonbaharın yeni yıldızları!

Sen de sonbahar için geri sayıma başladıysan, tuniklerle dolabını zenginleştirmenin tam zamanı! Stilini tamamlayacak tunik modelleri yeni sezonun izlerini taşıyan koleksiyonlarla DeFacto’da!

En son yazılar