Favori Triko Kombinleri

06.12.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Kış mevsiminin gözdeleri trikolar günlük şıklığın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Triko kazaklar, geniş hırkalar ve triko elbiseler bu sezon sokak stilinin kilit parçaları. Moda ikonlarının moda haftalarında sıkça tercih ettiği triko parçaların en güzel örnekleri DeFacto koleksiyonunda keşfetsene!

Trend Şıklık
Trendleri yakından takip etmeyi seviyor musun? O zaman sana çok güzel bir haberimiz var, sezonun en trend trikoları DeFacto koleksiyonunda! Bu senenin en trend parçalarından birisi trikolarda kol ve omuz dekolteleri. Biz bu trendi DeFacto triko kazak ve skinny denim pantolonla yakaladık, sevdin mi?

Elbise Şıklığı
Kış mevsimlerinde çabasız şıklığı triko elbiseler ile yakalamaya ne dersin? Tek parça triko elbiseleri sezonun gözdesi shirley ceketler ve botlarla kombinleyebilirsin. DeFacto balıkçı yaka triko elbise ve çiçek desenli sırt çantasını birlikte kombinle, gittiğin her yerde tarzın konuşulsun!

Hırka Rahatlığı
Serin havalarda hangimiz içimizi ısıtan triko hırkalara hayır diyebilir ki? Hafta sonları arkadaşlarınla buluşurken şık bir hırka ve bir bluz ile günü atlatabilirsin. Siyah hırkalar bütün renkler ile uyum sağlayacağı için en kullanışlı seçim olacaktır. Biz DeFacto kuşaklı triko hırka ile balıkçı yaka bluzu bir arada kullandık. Sevdin mi?

Romantik çiçekleri bu sene her stile uygun parçalarda göreceğiz. Her stile uygun en trend çiçek desenli parçalar DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar