Kışın Trend Montları

06.12.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Aralık ayı ile beraber resmen kış mevsiminin geldiğini ilan edebiliriz! Gardırobumuzu kış aylarına hazırlarken küçük dokunuşlar ile stilimizde büyük farklar yaratabiliriz. Farklı modelde kabanlar ve montlar ile son trendleri yakalamaya ne dersin? Sezon trendlerine en uygun montlar DeFacto koleksiyonunda hadi, keşfetsene!
Siyahın Gücü
Geçen sene hayatımıza giren kontrast renkli kürk kapüşonlar bu sene de koleksiyonlardaki yerini koruyor. Klasik parka modellerine taptaze bir enerji katan renkli kürkler ile kombinlerine renk katabilirsin. Bu güçlü trendi tercih ederken siyahtan yardım alabilirsin. Biz DeFacto kapşonlu kaban ve denim pantolonu kombinledik. Beğendin mi?

Trend Şıklık
90’ların pilot ceketleri bu sene podyumlara hızlı bir giriş yaptı. Spor stili benimseyen kadınların gardırobuna hızla uyum sağlayan pilot ceketleri bu sene sıkça göreceğiz. DeFacto trend parkayı kış desenli balıkçı yaka kazak ile kombinle, gittiğin her yerde tarzın konuşulsun!

Sade Şıklık
Mont deyince aklımıza ilk gelen kumaş tabii ki kaşe! Şıklığından yaz kış vazgeçemeyen kadınların gözdesi kaşe montları her stile uyumlu hale getirmek mümkün. Biz sade ve şık bir stil için DeFacto kaşe kaban ve triko kemerli eteği kombinledik. Sevdin mi?

Kışın en trend montları onlarca seçenek ile DeFacto koleksiyonunda. Stilin ne olursa olsun istediğin mont bir tık uzağında. Hadi keşfetsene!

En son yazılar