Yeni Yılda Ben…

05.12.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yeni bir yıl kapıda… Peki, senin yeni yıl için yapılacaklar listen hazır mı? Henüz başlamadıysan yepyeni bir yıla yepyeni bir senle girmek için önce bizim listemize bir göz at! yeni_yilda_ben_05.12-01 1. Bu yıl birbirinin aynı günler yaşamış olabilirsin ama gelecek yıl böyle olmasına izin verme. Hayatına biraz renk kat! Bunu istersen yepyeni bir hobi ile yap, istersen yeni arkadaşlarla istersen dolabından başlayarak… Biraz renk herkese iyi gelir!
2. Hayata kendinden izler bırak! Başkalarını takip etme, sen takip edilen ol… Daima fikirlerine ve stiline sahip çık. Son noktayı, son dokunuşu daima sen yap. Kendin olmaktan kendi fikirlerini söylemekten asla çekinme! Kombinlerine de son dokunuşu aksesuarların ile sen yap!
3. James Bond’un dediği gibi “ Asla asla deme!”. Bırak ön yargıları bana yakışmaz ya da ben yapamamları! Bu yıl her şeyi bir kenara bırak ve asla dediğin her şeyi bir kerede olsa dene. Mesela dolabında farklı renklere ve modellere yer vermeye ne dersin? Çekinme, korkma, biraz cesaret çok büyük değişimler yaratır!

4. Hayat yeterince koşuşturmalı ve kafa karıştırıcı… Bu telaşın içinde birde enerjini düşüren insanlara ya da şeylere yer verme! At hayatından hepsini! Enerjini daima yüksek tut ve enerjini yükselten insanlarla ol! Hatta seni en mutlu edecek parçaları ve desenleri her yerde bol bol kullanmayı alışkanlık haline getir ve hep gülümse :
5. Zaman en hızlı kaybolan şey! En kötüsü de ikamesi olmayan tek şey… O zaman bu yıl onun kıymetini bil ve her anın keyfini doya doya çıkar. Bol bol eğlen, kahkahalarınla evi çınlat, annene daha çok sarıl, kardeşinle daha çok şakalaş, arkadaşlarına daha çok halı saha maçı yap! Zamanın keyfini sonuna kadar çıkart!
Geçen yılın kayıp olduğunu söyleyenlere inat umutlarla dolu yeni bir yıla yüzünü dönenlere sezonun en yenileri DeFacto’da!

En son yazılar