Çocuklarınız İçin Sıcacık Seçimler

02.01.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yeni yılla birlikte yağan kar, iyice soğuyan havalar derken kış her yeri esir almış durumda! Peki en değerlileriniz, çocuklarınız için onları sıcacık tutacak montları seçtiniz mi? Kışlık alışverişin 1 numaralı dış giyim parçaları şişme montlar ve parkalar miniklerinizin favori renkleriyle DeFacto çocuk giyim koleksiyonunda! Soğuktan hiç korkmayın! Çocuklarınız bu montlarla hem sıcacık olacak hem özgürce hareket edebilecekler hem de farklı renk ve model seçenekleriyle kendi tarzlarını konuşturabilecekler!


Cool Miniklere Parka Modası

Parkalar kış aylarının ve büyük küçük herkesin vazgeçilmezi. Özellikle kürk kapüşonlu parkaların sezonda bolca bulunduğunu görüyoruz. Çocuk modasında da parka trendi yerini bulmuş durumda. Siyah ve gri cool parka modelleriyle hem sıcacık olacak hem de şıklıklarını yansıtacaklar!
Favorileri Seçtik!

Kış sezonu çocuk modasında kızların ve erkeklerin favori renklerine ve modellerine kulak kabarttık! Sonuçlara da bayıldık! Minik kızlar pelüş detaylı montları çok beğeniyormuş, en çok da krem rengi olanları. Minik erkekler de kırmızı montları favorileri olarak yorumluyor. Kırmızı araba tutkularıyla birebir diye düşünüyoruz :)Şişme Mont Trendi

2017 Kış sezonunda sıkça göreceğimiz şişme montlar çocuk dış giyimde de geniş bir yere sahip. Renk renk şişme montlarının içinde çocuklarınız mutlulukla koşar oynarken size de onların bu mutluluğunu seyretmek ve kışın keyfini çıkarmak düşüyor!Sezonda çocuk giyim tüm moda parçaları ile DeFacto’da çocuklarınız için hazır! Onları soğuktan koruyacak, renk renk cool mont modelleri için acele edin!

En son yazılar