En Beğenilen Grammy Stilleri

06.02.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Dünyanın en prestijli müzik ödüllerinden 60. Grammy Ödülleri Madison Square Garden, New York’ta gerçekleşen törenle geçtiğimiz hafta sahiplerine kavuştu. Her zaman olduğu gibi kırmızı halıda ünlülerin stilleri de en az kazanan isimler kadar dikkat çekti. Kırmızı halıdaki göz dolduran kadife tuvaleti ile Beyonce, Versace tasarımı dantel tuvaleti ile Lady Gaga ve gümüş rengi Yanina Couture tuvaleti ile Chrissy Teigen gecenin en çok konuşulan isimlerinden oldu. DeFacto koleksiyonu ile gecenin en beğenilen stillerine göz atmaya ne dersin?


Siyah Kadife ile Göz Kamaştıran Kombinler
2017 yılının en büyük moda trendlerinden birisi her renk ve formda karşımıza çıkan kadifeler oldu. Bu sene de kadife yılın en büyük trendlerinden birisi olmaya devam ediyor. Bu sene ise siyah kadife ile daha sık karşılaşağımızın ipuçlarını kırmızı halıda ünlüler verdi. Kadife kumaşla kırmızı halıda yürüyen Miley Cyrus, Lady Gaga, Beyonce, Alicia Keys ve Kali Uchis gibi ünlü isimlerin hepsi tercihlerini siyah kadifeden yana kullanmışlardı. DeFacto fırfır detaylı elbise ile siyah kadife trendini sen de gardırobuna taşıyabilirsin.
Beyazın Masumiyetine Modern Bir Yorum
Zihinlerimizde masumiyet ile kodlanmış olan beyaz gecenin en çok tercih edilen renklerinden birisiydi. Katılan davetlilerin ellerindeki beyaz güllerle verilen kadına şiddete hayır mesajını bazı ünlü isimler kırmızı halı stillerine de taşımışlardı. Naomi Campbell, Cardi B, Karen Fairchild, Jessica Andrea ve Joy Villa gibi isimler kırmızı halıda beyaz rengi tercih etmişti. Beyaza getirdiği modern yorum ile Hailee Steinfeld beyazı tercih eden ünlüler arasında en çok konuşulan isim oldu. Sen de ceketle ile siyah dizüstü kadife çizmeleri kombinleyerek Steinfeld’in asi beyaz kombinini kendine uyarlayabilirsin.
Modada Metalik Renk Hakimiyeti
Her yıl olduğu gibi bu sene de gümüş ve altın sarısı gibi metalik renkler ön plandaydı. Kelly Clarkson Christian Siriano tasarımı elbisesinde altın sarısına sadece detaylarda yer verirken Chrissy Teigen, Iskra Lawrence ve Ashanti gibi ünlü isimler baştan ayağı kendilerini değerli metallerden ilham alınan gümüş ve altın rengine teslim etmişlerdi. Metalik renkleri tercih eden ünlüler arasında stili ile en beğenilen isim ise Chrissy Teigen oldu. Gümüş ve altın sarısı trendini DeFacto suni deri ceketle sokak stiline uyarlayabilirsin.
2018 Grammy ödülünde en göze çarpan ünlülerin stillerinden ilham alacağın kombinlerinde ihtiyacın olan en trend parçaları bir tık uzağında yüzlerce seçenek ile DeFacto koleksiyonunda bulabilirsin! Hadi keşfetsene.

En son yazılar