Sevgililer Günü Hediyen Hazır Mı?

06.02.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yılın en romantik ayına; Şubat’a girdik. 14 Şubat’a sayılı günler kaldı. Sevgililer günü hızla yaklaşırken herkesi bir hediye telaşı sardı. Sevdiklerimiz için en doğru hediyeyi seçmek için araştırmalara giriştik bile! Peki siz hediyelerinizi hazırladınız mı? Çiftlerin en çok zorlandığı konulardan olan hediye seçimleri için DeFacto mükemmel sevgililer günü hediye fikirleriyle geliyor! Sevgilini mutlu edecek hediye seçimleri için DeFacto koleksiyonuna bizimle göz atmaya ne dersin?


Modayı Seven Kadınlar için En Trend Hediyeler
Sevgilin modayı yakından takip eden kadınlardan mı? Eğer onun için kıyafet ve aksesuarlar sadece birer giyim parçası değil de kendini ifade etmesi için bir aracı ise sana önerimiz son trendlere uygun parçaları tercih etmen olacak. Bu sezon vitrinlerde deri ceketler hiç olmadığı kadar renkli olacak. Ona kırmızı DeFacto suni deri ceketi alarak bu trendi yakalayabilirsin. Ceketin yanına şehir hayatına ayak uydurmaya çalışan her kadının vazgeçilmezi olan sırt çantalarını da ekleyebilirsin.

Sevgiline Evin Konforunu Hediye Et
Sevgiline düşünceli ve özel bir hediye almak ister misin? Kadın, erkek herkesin seveceği güvenli hediye seçeneklerinden birisi pijamalar. Ona en sevdiği renklerde bir pijama seti hazırlayabilirsin. Pijama takımının yanına sabahlık, havlu çorap ya da panduflar ekleyebilirsin. Biz senin için DeFacto Disney lisanslı pijama takımı ile peluş pandufları seçtik. Bu setin yanına güzel bir film de ekleyerek ona rahatlayacağı bir gün hediye edebilirsin!

Klasik Parçalar ile Kalbini Feth Et
Bazen erkekler için hediye seçmek kafa karıştırıcı olabilir. Böyle zamanlarda tercihini çok tercih edilmeyen klasiklerden yana kullanarak hediyeni güvence altına alabilirsin. Kravat, gömlek ve parfüm gibi ilk akla gelen seçenekler yerine onun hoşuna gidecek klasik parçaları tercih edebilirsin. Mesela şık bir sweatshirt ya da DeFacto yarım balıkçı triko kazak gibi. Kazağın yanına erkek aksesuarlarında ayrı bir yere sahip olan şık bir saat ekleyerek hediyeni tamamlayabilirsin.

İçindeki Çocuğu Ortaya Çıkart
Hediye seçerken en önemli şey karşı tarafın kişiliğini göz önünde bulundurmaktır. Eğer erkek arkadaşın aslında yetişkin bir bedende küçük bir çocuğun ruhunu taşıyorsa ona en sevdiği çizgi film karakteri ile ilgili bir şeyler alabilirsin. Mesela çizgi roman hayranı olan birisine DeFacto Batman desenli pijama takımından daha güzel ne hediye edebilirsin ki?

Sevgililer gününde kendini ve onu özel hissettirecek tüm aktiviteler senden, sizin için özenle seçilmiş hediye önerileri DeFacto’dan! DeFacto’nun koleksiyonuyla 14 Şubat şimdi çok daha güzel! Sevgililer günü için en güzel hediye seçenekleri DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar