Senin Seyahat Stilin Hangisi?

07.07.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yaz sezonunda seyahat etmek yapılacak en güzel şey. Havanın en bunaltıcı olduğu şu günlerde, birazcık nefes almak, kültür keşfi yapmak, görmediğin yerleri görmek için birazcık daha serin ülkeleri tercih edebilirsin. Seyahat etmek derken aklına hemen bavul hazırlamak geliyorsa hiç düşünme bile. DeFacto nun yaz koleksiyonlarında seyahat sırasında hem rahat hem stil sahibi olacağın yüzlerce parça var!


Seyahat etmek hem ruhen hem bedenen bizi besleyen bir aktivite. Görmediğimiz yerleri görüp keşfetme duygusu kadar güzel ne olabilir ki! Gezerken rahat olayım ama stilimden de asla ödün vermeyeyim diyorsun bu kombin tam da senlik!

Tarihi binalar, müzeler derken oradan oraya sokakları caddeleri arşınlarken rahat olmak stil sahibi görünmek kadar önemli. Seni rahatlığıyla bütün bir gün idare edecek kombininle istediğin kadar fotoğraf çekip anı çoğaltabilir, seyahat edebilirsin!
Sen de yaz boyu gideceğin seyahatlerde stilinle boy göstermek ve fark yaratmak için DeFacto’nun yaz koleksiyonlarına göz atmalı, kendi stilini oluşturmalısın!

En son yazılar