Salopetlerin Altın Çağı

06.09.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018 ilkbahar yaz koleksiyonlarının altın çağını yaşayan parçalardan birisi de hiç şüphesiz salopetler oldu. 90’ların çocuklarının severek kullandığı salopetler 2018 ilkbahar yaz sezonunda sokakları sardı. Birçok farklı desen, form ve materyal ile karşımıza çıkan salopetler çabasız şıklıktan vazgeçemeyen kadınların kilit parçalarından birisi olmaya aday. Sen de sokak stilinde salopetler ile rahat ve şık kombinler hazılamak istiyorsan sezonun gözde salopet modellerine DeFacto ile göz atmaya ne dersin?

Denim Şıklığı
Salopet denilince hepimizin aklında ilk beliren şey çocukken bayılarak giydiğimiz denimler değil mi? 2018 ilkbahar yaz sezonunda da bu durum değişmiyor. Sokak modasını ele geçiren salopetler karşımıza en çok denim kumaş ile çıkıyor. Sen de günlük stiline bu uçarı parça ile biraz enerji katmak istersen DeFacto denim salopet elbise tam sana göre! Kombinini tamamlamak için ihtiyacın olan tek şey ise DeFacto çiçek desenli bağcıklı ayakkabı.

Vahşi Batı
Salopetler süet ceketler ve küçük fularlara da en az denime yakıştığı kadar çok yakışıyor. Gardırobuna vahşi batıdan detaylar taşımak istersen DeFacto patch detaylı askılı denim tulum ve DeFacto desenli fular senin için doğru ikili. Stilini bir sonraki seviyeye taşımak istersen süet yazlık botlar ve denim ceketlerden yardım alabilirsin.

Tropikal Esintiler
2018 ilkbahar yaz sezonunda salopetler birçok farklı desen ve formda karşımıza çıkıyor. Birbirinden eğlenceli desenlerin ön plana çıktığı sezonda tropikal desenler hemen her parçada ağırlığını ortaya koyuyor. Sen de sezonun sevilen trendini yakalamak istersen DeFacto tropik desenli salopet ile bir taşta iki kuş vurabilirsin! Kombinini tamamlamak için rahat ve şık spor ayakkabıları ve sırt çantalarını tercih edebilirsin.

2018 ilkbahar yaz sezonunda salopetler ile trend bir görünüm elde etmek için ihtiyacın olan her şey onlarca seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar