Trend Alarmı: Kamuflaj Denim İkilisi

04.04.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

DeFacto denim modelleriyle sokağın yıldızı olmuşken sana yeni bir haberimiz var! Denim kombinlerine yeni ve maskülen bir isim katılıyor: kamuflajlar! Denim kamuflaj birlikteliği sezonun hit trendi olmuş durumda. Eğer sen hâlâ kamuflaj ceketini denim pantolonunla buluşturmadıysan geç kaldın demektir!


Ceketini Seç!

Denim ceketler, hem kadın hem erkek ilkbahar yaz modasının mihenk taşı! Kadınlar bu sezonda nakış işlemeli denim ceket modellerini tercih ederek 1-0 öne geçecekler. Erkekler için de ceket tercihlerinin yanı sıra cool duruşlarını tamamlayacak rahat kalıplı t-shirt üstüne giyebilecekleri gömlekler öneririz.
Kamuflajı Denime Kat!

Trend bir görünüm yakalamak sokağın cool ismi sen olmak istiyorsan ilkbaharda denimlerine eşlik edecek parça kamuflaj! Maskülen, rahat ve güçlü duruşuyla hem kadın hem de erkeklerin şimdiden favorisi olan kamuflaj desenli bluz ve gömlekleri muhakkek kullanmalısın.Denim Pantolonla İmzanı At

Denim pantolon tercihin stilinin belirleyicisi oolacak. Bol kesimler ve düşük beller mi hoşuna gidiyor yoksa yüksek bel skinny modeller mi? Erkek denim pantolonlarında da slim fit modellerden regular kalıba, eskitme detaylar ve trend modelller seni bekliyor.2017 ilkbahar yaz modasının stil ikonu sen olabilirsin. Doğru trendleri DeFacto Blog’da takip et, DeFacto’da alışverişin tadını çıkar!

En son yazılar