Benim Babam Bir Tane

07.06.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Her sene haziran ayının ikinci haftasına denk gelen en baba gün geldi kapıya çattı! Hayatımız boyunca bizi koruyup destekleyen, sevgilerini asla esirgemeyen süper babaların günü geldi. Büyük gün yaklaşırken hepimizi biricik babalarımız için en güzel hediyeyi seçme telaşı sardı. Kimimiz onunla özel bir deneyim yaşamak için planlar yaparken kimimiz kalıcı ve samimi hediyeler bulmak peşinde. Peki sen bu sene babana babalar gününde ne alacağına karar verdin mi? Eğer süper kahramanına ne alacağına hala karar veremediysen endişelenme! Senin için en güzel babalar günü hediyelerini DeFacto koleksiyonu ile derledik, bizimle beraber göz atmaya ne dersin?

Her Daim Genç Kalan Babalara Lisanslı Ürünler
Bazılarımızın yaşı kaç olursa olsun içerisindeki çocuk asla ölmez. Çocukluğunda çizgi film kuşağında mısır gevreğiyle beraber seni asla yalnız bırakmayan bir babaya mı sahipsin? O halde bu babalar gününde onun içindeki çocuğu mutlu etmeye ne dersin? “Bu bir yarasa, hayır bir adam, hayır o Batman!” eğer bu cümleyi evde sıkça duyduysan baban için harika bir hediye önerimiz var. DeFacto Batman lisanslı slim fit t-shirt ile süper kahramanın sahip olduğu gücü aynanın önünden her geçtiğinde hatırlayacak!

Stil Sahibi Babalara Stil Sahibi Hediyeler
Annelerimizin stilleri ile ön plana çıkmasına oldukça aşinayız. Peki ya babalarımız? Ailendeki stil ikonu babansa ona gardırobuna ekleyeceği tarz parçalar hediye edebilirsin. Her yaştan babanın mutlaka sahip olduğu blazer ceketler stil sahibi bir baba için en doğru tercih olabilir. DeFacto mavi blazer ceket nefes alan pamuklu keten kumaşı ile bu yaz babanın sırtından çıkartmak istemeyeceği parçalardan! Ceket ile beraber stilini tamamlaması için babana şık bir saat ya da klasik bir ayakkabı da hediye edebilirsin!

Fanatik Babalara Dört Büyük Hediye
Hepimizin çocukluğuna dair net bir şekilde anımsadığı hatıralardandır maç için bir araya gelmiş babalar. Bazen dayılarımız ve amcalarımızın da katıldığı bu ritüeli asla aksatmayan bir baban varsa ona babalar gününde en sevdiği şeyi, takımının lisanslı ürünlerini hediye edebilirsin. Bu babalar gününde babanı DeFacto dört büyükler lisanslı pijama takımları ile mutlu et!

Babalar Günü’nde babanı mutlu edecek, tarzını renklendirecek hediyeler için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar