Karne Hediyeni Seçtin Mi?

07.06.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yoğun eğitim yılının meyvelerini toplama zamanı! Yaz tatiline girmemize sayılı günler kaldı. Haliyle küçükleri de bir karne telaşı sardı. Bütün yıl harcanan emeklerin karşılığında takdir ve teşekkür belgeleri ile süslenen karnelere sahip çocukların ve gençlerin aklında ise tek bir soru var, hediye olarak ne istesem? Yaz tatiline tatlı bir başlangıç için gelenek halini almış karne hediyesinde senin tercihin ne olacak? Bütün yaz oynayabileceğin bir oyuncak mı, yoksa paralana kadar giyebileceğin güzel bir kıyafet mi? En güzel karne hediyesi seçeneklerine DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

Bakımlı Genç Kızlara Özel
Genç kızlığa yeni yeni adım atarken kozmetik ürünler hepimizin dikkatini çekmeye başlar. Annelerimizin makyaj aynası karşısında geçirdiği o büyülü dakikalara ilk adımlarımızı attığımız bu yıllarda çoğumuzun ilk kozmetik ürünü güzel bir parfüm olmuştur. Sen de genç kızlığa adımını atarken güzel bir kokudan yardım almak ister misin? Eğer cevabın evet ise şık ve eğlenceli ambalajı ile DeFacto Minnie Mouse genç kız parfüm tam sana göre!

Havalı Çocuklara Havalı Hediyeler
Sınıfın en cool çocuğu olmak herkesin hayali. Sen de stilin ile sınıf arkadaşların arasında en çok konuşulan isim olmak ister misin? DeFacto kol katlamalı genç erkek gömlek ile denim pantolonlarını ve spor ayakkabılarını kombinle, son bir dokunuş için Star Wars parfümden yardım al ve stilini tamamla. Herkes ne kadar havalı olduğunu konuşsun.

En Eğlenceli Hediye: Oyuncak
Söz konusu çocuklar olunca oyuncaktan daha çok sevinecekleri bir hediye düşünemiyoruz. Sen de karne hediyesi olarak en sevdiğin oyuncağı bütün sene bekleyenlerden misin? Eğer öyleysen hayalindeki bebeği ya da arabayı istemenin tam zamanı! Peki hayalini ne süslüyor? Küçük kızların vazgeçilmezi Barbie bebekler mi, yoksa birbirinden tatlı peluş oyuncaklar mı? Ya da Hot Wheels’ın birbirinden havalı arabaları mı? Hayalindeki oyuncak ne olursa olsun birbirinden eğlenceli onlarca oyuncak DeFacto’da, sakın kaçırma!

Bu sene karne hediyenin keyfini çıkarabilmen için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar