Yaz Modası

07.06.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018 ilkbahar yaz modasını keşfetmeye hazır mısın? Ünlü tasarımcıların koleksiyonları, moda haftalarına katılan ünlülerin ve moda ikonlarının sokak stillerinden aldığımız notlar ile yaz modasını senin için özetledik. Sezonun en trend desenleri, renkleri ve modelleri ile günlük stilini yenilemen için DeFacto koleksiyonundan en cool parçalar bir arada. Hadi, keşfetsene!
Sıcak yaz havalarında hepimizin ilk tercihi ince ve nefes alan kumaşlardan yana. Sen de günlük stilinde konforu ön planda tutuyorsan 2018 ilkbahar yaz sezonunun en sevilen pantolon trendi tam sana göre! Lastikli bele sahip bol paça rahat kesim pantolonlar bu yaz modasının en çok tercih edilen tasarımlarından. Basic tişörtler ve spor ayakkabılar ile kombinleyerek on dakikada sokağa çıkabileceğin DeFacto rahat kesim pantolon tam sana göre!

2018 ilkbahar yaz erkek modasının favorisi mavi ve tonları. Özellikle lacivertin tüm tonlarını moda haftalarında sıkça gördük. Sen de mavi trendlerini günlük stiline katmak istersen kendinden desenli mavi gömlek ve tişörtleri tercih edebilirsin. Mavinin tonlarını kombinlerine ustaca taşımak için denim pantolonlardan yardım alabilirsin.

2018 ilkbahar yaz sezonunun en büyük trendlerini yakalamak için ihtiyaç duyduğun bütün parçalar yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto’da. Hadi, son trendlere uygun DeFacto koleksiyonuna bizimle beraber göz atsana!

En son yazılar