Senin Stilin Hangisi?

06.09.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Moda söz konusu olduğu zaman hepimizin kendine özgü yorumları ve tavrı vardır. Bazılarımız her güne baştan ayağı kusursuz başlarken bazılarımız için öncelik rahatlık ve kullanışlılık olabilir. İşte tüm bu detaylar günlük stilimizi oluşturur. Peki senin günlük stilin hangisi? DeFacto koleksiyonu ile beraber göz atmak ister misin?

Kusursuz bir günün anahtarı kusursuz bir kombin olabilir mi? Eğer sen de bizim gibi düşünüyorsan ertesi gün ne giyeceğin aklına takılan en büyük sorulardan birisi olmalı. Merak etme senin için harika tüyolarımız var! DeFacto elastik bel detaylı uzun eteğini tek bant rugan topuklu ayakkabıların ile kombinleyebilirsin. Günlük stilini bir sonraki seviyeye taşımak için DeFacto küçük çantadan yardım alabilirsin! Yeni sezonun gözde parçaları ile gittiğin her yerde stilin ile parlayacaksın!

Günlük stilinde önceliğin hangisi? Şık olmak mı rahat olmak mı? Eğer ikinci şıkkı seçiyorsan rahatlığından ödün vermeden stil sahibi kombinler hazırlayabilirsin. Tek yapman gereken sezon trendlerini yakından takip etmek! 2000’lerin sevgilisi cargo pantolonlar yeni sezonda yükselişe geçiyor. Sen de konforlu ve şık bir kombin için DeFacto David cargo fit pantolon ve süet görünümlü sneakerı bir arada kullanabilirsin

Stilin hangisi olursa olsun şık ve stil sahibi kombinler hazırlayabilmen için ihtiyaç duyduğun bütün parçalar yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto’da. Hadi, son trendlere uygun DeFacto koleksiyonuna bizimle beraber göz atsana!

En son yazılar