Hırka Giyme Rehberi

07.10.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.


Bayanlar toplanın sezonun en trend parçasını açıklıyoruz: hırkalar! Bu trikoların içinde kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat ve şık hissedeceksiniz. Nasıl mı? Gelin birlikte bakalım.Yeni Tavır

Daha hareketli olmak ister misiniz? Açık renk düz bir bluzun üstüne giyeceğiniz uzun desenli bir hırka tam da aradığınız parça. Biz desenlerde bordonun ve siyah-beyaz kontrastının gücüne bayılıyoruz. Ayrıca düğmesiz modeller salaş tavrınızı ortaya çıkaracak.Büyük Cepler, Soft Renkler

Bu serinleyen havalarda sizi sıcacık tutacak en kullanışlı parçalar da hırkalar! Jeanlerinizin üzerine giyeceğiniz açık tonlarda hırkalarınızı bootielerinizle kombinleyin, stil basamaklarında hızla yükseleceksiniz. Bir de kapüşonlu modellere muhakkak göz atın. Kapüşonlar hem daha havalı hem de ansızın gelecek yağmurlar için oldukça kurtarıcı.

Eskiye Bakış

Bir dönemin parlak yıldızları bu sezon dolaplarınıza dönüyor! Evet doğru bildiniz, triko pançolar geri döndü. Modern veya etnik, tavrınıza uygun pançoların hepsi sizi bekliyor. Taytlarınızla kontrast renklerde kombinler yaparsanız bu parçalarla oldukça şık gözükeceksiniz.

DeFacto sizler için 7/24 açık! Çeşit çeşit birbirinden şık hırkalar içinde karar vermekte zorlanabilirsiniz, dikkat edin!

En son yazılar