Sezonun Yükselen Trendi: Denim on Denim

08.11.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Denimler her şeyle uyum sağlaması ve sağladığı konfor ile dolaplarımızın olmazsa olmaz kilit parçalarından. Modası asla geçmeyen denim kumaş bu sezon daha ön planda olacak. Çünkü aralıklarla yükselen denim on denim trendi geri döndü! Moda haftalarının sokak stillerinde, Lady Gaga ve Rihanna gibi ünlü moda ikonlarının kombinlerinde denim on denim trendiyle sıkça karşılaşıyoruz. Yükselen denim on trendinde nelere dikkat etmeli, nelerden kaçınmalı? Bütün sorularının cevabını DeFacto koleksiyonunda keşfetmeye ne dersin?

Trend Denim
Sezonun yükselen trendlerinden bir diğeri de metal detaylar. Denim kumaşlara bambaşka bir hava katan delik metaller ise bu trendin en popüler hali! Her daim moda olarak kalacak klasik cepli denim gömleğini cool metal detaylara sahip DeFacto denim pantolon ile kombinle, bir taşta iki trendi vur!

Şık Denim
Denim kumaşın zihninde konfor ile bağdaştığınızın farkındayız. Ama bu sezon denim ezber bozmaya kararlı! Birçok ünlü stilinde denimle nasıl şık olunabileceğini defalarca gördük. Bu şıklığı yakalamak için denim bluzları denim pantolon ve eteklerle kombinleyebilirsin. Biz fırfır detaylı denim bluzu DeFacto nakış işlemeli denim pantolon ile kullandık, beğendin mi?

Cool Denim
Moda tarihine girdiğinden beri sıkça şekil ve tarz değişikliğine gitmiş olabilir, ama onunla ilgili değişmeyen tek bir şey var; en cool kumaşlardan birisi olması! Denim ceketler, yırtık pantolonlar… Bu güruha katılan son denimse file detaylı denim pantolonlar. Cep detaylı denim gömleğini DeFacto denim pantolon ile kombinle, herkes ne kadar havalı olduğunu konuşsun!

Bu sezon deneye yanıla hepimiz denim ustası olacağız, kaçış yok! Peki sen en çok hangi stili sevdin? Seçimin ne olursa olsun, 100’ü aşkın seçenek ile DeFacto koleksiyonu seninle, keşfetsene!

En son yazılar