Sevgililer Günü'ne Özel Kombin Önerileri

08.02.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sevgililer gününe sayılı günler kaldı! Yılın en romantik günü için çift olarak sizin ne planınız var? Şık bir restoranda romantik bir akşam yemeği mi yoksa kısa kaçamak bir tatil mi? Peki ne giyeceğinize karar verebildiniz mi? Merak etmeyin, DeFacto sevgililer günü çift kombinleriyle yanınızda! Ne giyeceğinize karar veremediyseniz diye size harika kombin fikirleri ile geldik. DeFacto koleksiyonu ile sevgililer gününe hazırsızlık yakalanma.

Sevgililer gününe kırmızıdan daha çok yakışan bir renk olabilir mi? Sevgi ve tutkunun rengi kırmızı ile sevgililer gününü kutla. Kıyafetin de en az alacağın kırmızı güller kadar büyüleyici olsun. Güzel bir akşam yemeğine giderken tercihini kırmızı şık bir elbiseden yana kullan. Gideceğiniz mekana göre tercihini stilettolardan ya da şık bir babetten yana kullanabilirsin. Kırmızı rujunu da sürdün mü 14 şubata hazırsın!

Sevgililer gününde sen de en az sevgilin kadar şık olmak istemez misin? Tercihini klasik parçalardan yana kullanarak ona ayak uydurabilirsin. Kırmızı bir kazak ile kombinleyeceğin mavi bir gömlek böyle romantik bir gün için en doğru tercih olacaktır. Giyeceğin şık bir blazer ile kombinini mevsime uygun bir hale getirebilirsin. Yapacağınız etkinliğe göre tercihini klasik bir bottan ya da spor ayakkabılardan yana kullanarak kombinini tamamlayabilirsin.

Yılın en romantik gününde sevdiklerine sevgini göster! Sevgilinle geçireceğin harika bir akşam için ihtiyaç duyabileceğin her şey yüzlerce seçenek ile DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar