DÜNYANIN EN KADINSI GÜNÜ!

08.03.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Dünya Kadınlar Gününün alışıldık kutlamalarını bırakıp bu günde kendilerine zaman ayırmak isteyen kadınlar, bu yıl çok farklı bir konsept ile 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorlar. Bu günü kendilerine ve kadınlara özel etkinliklerle taçlandıran hanımlar için sanattan kültüre kadar kadar Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çeşitleniyor.
Sanatsal Günler
Sanatın en zarif ilham kaynağı kadınlar için Dünya Kadınlar Gününde kadın temalı sergiler de dikkat çekiyor. Resimden heykele; modern çizimlerden plastik sanatlara kadar pek çok sanatsal çalışma sanat evlerinin ve sergilerin programlarında yer alıyor. Ruhunu sanatla doldurmak isteyen hanımlar için gün bol ve cool pantolonları, sofistike bluzları ve en rahat ayakkabıları giyme zamanı!Biraz Müzik?
Dünya Kadınlar Gününde belediyelerden, kulüplere kadar her yerde özel konserler bu günü kutlamak için hazır bekliyorlar. Madem söz konusu bir kutlama o zaman hakkını vermek ve keyfini çıkarmak lazım diyorsanız sizde bu günü güzel bir konser ile harmanlayabilirsiniz. Konser kombininiz için yeni klasik skinny jean ve onu tamamlayacak bir hafif baharlık ceket modelleri kadar ideal ne olabilir ki?Çiçek Bahçelerinde Bir Çiçek
Kadınlar bir çiçektir her zaman etkisini koruyacak bir söz olarak akıllarımızda duruyorsa, Dünya Kadınlar Gününde çiçekler içinde bir mekânda kahvaltı etmek mükemmel olabilir. Kendinizi biraz çıkartmak için en yakın arkadaşlarınızla bir kahvaltı düzenleyebilirsiniz. Kadın kadına biraz eğlence birazda sohbetin olacağı güzel bir gün için ise tercihiniz ister bir bahçe isterseniz, şehrin keyifli mekânları olan köşk restoranlar olabilir. Kahvaltının en şık kadını olmak için ise biraz renk ve bahardan ilham alan bir kombin yeterde artar bile.Kültürel Sohbetler
Dünya Kadınlar Günün hakkını vermek isteyen hanımlar için farklı bir alternatif ise seminerler ve konuşmalarla tamamlanmış programlar harika birer seçim. Tüm gün boyunca biraz kültür biraz bilgi ile hem bu günü verimli hale getirebilir hem de keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sizin de tercihiniz böyle bir günse kombininiz de bu güne yakışır olmalı. Sofistike bir blazer ceket ile iddialı bir kolye modeli kadar tüm gün taşıması kolay olacak şık çanta modelleri de kombininizin temel parçaları olacaktır.


Yılın en kadın gününde kendini özel hisseden ve hissetmek isteyen tüm kadınlar için her zaman olduğu gibi DeFacto Dolabı hazır! Kadınların ruhlarını yansıtan, onlar için dünya modasını sokak ile birleştiren DeFacto Dünya Kadınlar Gününü de onlarla beraber kutluyor.

En son yazılar