Yaz Kombinlerinin Vazgeçilmez Parçaları

14.06.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yaz sezonunun açılmasını dört gözle bekler, daha gelmeden onlarca plan yaparız. Tatile gitmek, etkinliklere katılmak, saatlerce süren barbekü ve brunch davetleri bu planlardan sadece birkaçı. Peki gideceğimiz bunca yer, kafamızda bunca plan varken giderken ne giyeceğimizi, yaz mevsiminde nasıl kombinler yapmamız gerektiğini düşünmeden olur mu? Senin de kafanı bu sorular kurcalamıyor mu? Öyleyse derin bir nefes alabilirsin. Senin için yaz kombinlerinde kullanmamız gereken parçaları mercek altına aldık, DeFacto yaz Koleksiyonlarını inceledik.


Yaz sezonu demek tatil demek. Tatil demekse bol bol güneş, deniz, kum ve gönlünce eğlenmek demek. Uzun ve yorucu geçen bir günün ardından akşam serinliğinde arkadaşlarınla eğlenmeye gitme fikri kulağa çok hoş geliyor. Ananas desenli gömlek, bileklik ve ayakkabı kombini tam da tatil akşamları için uygun değil mi?

Yaz döneminde her haftasonu bir etkinlik oluyor. Konserler, festivaller, açıkhava etkinlikleri.. Sen de haftasonu evde durmayı sevmiyorsan ilk iş olarak bir etkinlik için bilet edinmelisin.Daha sonra ise güzel bir kombin yapmalısın. Ponponlu omuz dekolteli bluz, çiçek desenli ayakkabı ve eşarp kombini ile katılacağın etkinlikte sahne kesinlikle senin olacak!
Yaz sezonunda sen de göz kamaştırmak ve sokaklar stil sahibi olmak istiyorsan, DeFacto yaz kombinleri ile yazın ve tatilin keyfini çıkar!

En son yazılar