3 Adımda Rahat ve Şık Günlük Stil

09.01.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Günlük stilinde en çok neye önem verirsin? Rahatlık mı şıklık mı? Peki her ikisini birden sahip olmaya ne dersin? DeFacto’nun son trendlere uygun yüzlerce ürün seçeneği ile günlük stilinde şık ve rahat olabilirsin. Hadi DeFacto koleksiyonu ile günlük stilini yenile!

Günlük stilinde şıklığı yakalamak için sezon trendlerinden yardım alabilirsin. Yılın en büyük desen trendlerinden birisi leopar desenleri. Sen de günlük stilini bir sonraki seviyeye taşımak için bu trendden yardım alabilirsin. Tuniklerini taytlar ve botlar ile kombinleyerek sezona uygun bir hale getirebilirsin! Şişme montlar ve sırt çantaları ile tamamlayabileceğin stilinle dakikalar içinde evden çıkmaya hazırsın!

Rahat ve şık günlük stilin için sezonun vazgeçilmez parçalarından, sweatshirtlerden yardım alabilirsin. Denim pantolon ve spor ayakkabılar ile kombinleyebileceğin sweatshirtler çaba sarf etmeden günlük stilini bir sonraki seviyeye taşımana yardımcı olacaktır. Yılın gözdelerinden sloganlı şapkalar ile sezon trendlerini yakalayabilirsin!

Rahat ve şık günlük kombinlerin için ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda. Hadi, keşfetsene!

En son yazılar