Sezonun Vazgeçilmezleri: Balıkçı Yakalar

09.01.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Modada bazı parçalar vardır ki asla modaları geçmez. Küçük siyah elbise, denim pantolonlar gibi balıkçı yaka trikolar ve bodyler de bu zamansız klasik parçalar arasında yer alıyor. Formları biraz değişse de kış sezonunun trend parçalar listesinden asla eksilmeyen balıkçı yakaları sizin için derledik. Bu sezonun trend balıkçı yakalarına DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

Elbise Şıklığı
Kış aylarının en sevilen parçalarından birisi de triko elbiseler. Şıklığından ödün vermeyen kadınların sık sık tercih ettiği triko elbiseler ile günlük stiline şıklık katabilirsin. Triko elbiseleri topuklu çizmeler ve kürk yelekler ile şık davetlerde kullanabilirsin, ya da günlük stilin için şık botlar ve deri ceketler ile tercih edebilirsin. DeFacto balıkçı yaka triko elbise ve bot kombinini deri ceket, şık bir çanta ve şapka ile tamamlayabilirsin.

Klasik Şıklık
Beyaz balıkçı yaka denilince akla ilk gelen şey eski Türk filmleri oluyor değil mi? Sen de günlük stilinde Yeşilçam stilinden ilham almaya ne dersin? DeFacto balıkçı yaka beyaz kazakla siyah deri ceket ikilisini kasket şapkalar ve ispanyol paça pantolonlar ile kombinleyerek Yeşilçam esintisini gardırobuna taşıyabilirsin.

Trend Şıklık
Balıkçı yaka klasiğinin oversize kazaklar, yırtmaçlı süveterler gibi modern tasarımlar ile harmanlandığı parçaları tercih ederek sokak stilini bir sonraki adıma taşıyabilirsin. DeFacto cepli triko tunik ile kol detaylı çizgili gömlek ile balıkçı yakaya modern bir yorum getirebilirsin. Denim pantolon ve chunky botlar ile tamamlayacağın kombinin ile sokakları keşfe hazırsın!

Eskimeyen bir klasik olan balıkçı yakaları keşfetmek için ihtiyaç duyduğun her şey onlarca seçenek ile DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!


En son yazılar