Tatil Valizin Hazır Mı?

09.01.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Kış sezonu başlayalı çok oldu fakat havaların geç soğumasından dolayı kış tam olarak yeni başlıyor. Sorumlulukların kısa süreliğine rafa kaldırıldığı, karın ve doğanın güzelliklerinin eşliğinde ruhunu ve zihnini dinlendirdiğin, uzun süredir hayallerini kurduğun tatil artık çok yakınında. Peki tatil valizin ne durumda? Çoktan hazırlamış olmalısın, yoksa hala bavulunda neler olması gerektiğine karar veremiyor musun? DeFacto kış koleksiyonlarından seçeceğin parçalar ile, tatilin de, alışverişin de tadını çıkarmaya ne dersin?

Yüksek Enerjili Kombinler
Tatil demek, şehir hayatında tükenen pilini doldurmak demek! Sen de kış tatiline giderken hareketli detaylar ile enerjine enerji kat! Son yılların ponponlu kazak trendi ile gardırobunu ve kombinlerini renklendir. DeFacto ponponlu triko kazak ile denim pantolon ikilisini rengarenk yağmur çizmeleri ile tamamla, tatil stilini baştan yaz!

Trend Şıklık
Tatil valizini hazırlarken sezon trendlerine sadık kal, şıklığını garantile! Sezonun favori dış giyimi olan suni kürk ve peluş ceketler ile kış tatillerinde hem için ısınacak hem de ortamın en trend kızı sen olacaksın! DeFacto peluş mont ve pullu kazağı bir arada kullan şıklığına şıklık kat!

Klasik Şıklık
Stilini klasik olarak mı tanımlıyorsun? O halde sıradaki stil önerimiz senin için geliyor! Kış tatillerine giderken klasik stilini blazer yün ceketler ve balıkçı yaka kazaklar ile koruyabilirsin. Klasik kış stilinin vazgeçilmezi olan balıkçı yaka DeFacto triko kazağa valizinde mutlaka yer aç! Havuç kesim pantolonlar ile tatilde hem rahat hem de şık olabilirsin.

Kış tatilin için valizinde olması gereken tüm parçalar bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar