Onu Mutlu Etmenin 6 Yolu

07.02.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sevgililer gününe sayılı günler kaldı. Peki siz hediyelerinizi hazırladınız mı? Erkeklerin en çok zorlandığı konulardan olan hediye seçimleri için DeFacto mükemmel sevgililer günü hediye fikirleriyle geliyor! Kimsenin kormasına gerek yok, DeFacto burada! Kadınların en sevdiği aksesuar kombinlerinden romantik seçimleri size sunuyoruz.


Havalı Siyah Yine Yanında!

Siyahın kurtarıcı gücüne inanıyoruz! Sevdiğin de kombinlerinde havalı bir görünümü seviyorsa ideal parçaları söyleyelim: trend siyah kulaklı bere ve püskül detaylı siyah çanta! Sezonun favori parçalarından kedi kulaklı bereler onu sıcacık tutacak ve siyah küçük omuz çantasıyla cool bir görünüm kazanacak.
Çiçekler ve Pembeler!

Her kadın çiçekleri sever! Özellikle son sezonlarda çiçek detayları favoriler arasında. Çiçekli trend saati sezon favorisi parlak pembe bir cüzdanla kombinleyebilirsin. Feminen hediye kombinine hayran kalacak. Sen yine de bir demet çiçek almayı unutma :)Modern Beyazlar!

Kış sezonunda ekru kazak ve atkılara sıkça rastladık. Sevgililer gününde de hediye tercihinizi beyaz ve ekru tonlarından yana kullanabilirsiniz. Sade ve şık bir görünüme aynı anda kavuşmanın en iyi yolu beyaz modern bir saat ve ekru atkı seti!Kışlık akseasuarlarda sezon trendlerini takip ederek sevgililer günü hediyelerinizi oluşturabilirsiniz! Aslında kadınlara hediye almak çok kolay, içine sevginizi katmanız yeterli! :)

En son yazılar